Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás feldolgozásához tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozásához tippek?

Figyelt kérdés
2 éve voltunk együtt a párommal. Én 21 éves lány,ő 21 éves fiú. Tudom nem sok idő,de épp elég a megannyi közös emlékhez. Együtt laktunk már több mint egy éve. Nálam laktunk,mert engem az ő szülei nem bírtak,ezért én nem akartam ott lakni, Abba a faluba. Viszont ő itt nem szeretett lenni,a mi városunkban. Eleinte még csak utalt rá,de egy féléve folyton elakart tőlem költözni. Tavaj szeptemberben elment reggel dolgozni. Én éjszakás voltam,aludtam. Arra keltem fel,hogy írt egy üzenetet,hogy eljött a munkahelyéről,mert halálosan beteg,de az anyjához ment,nem ide haza. Persze kiderült hogy nem beteg csak akart már hazajönni. Én kitettem őt,viszont annyira könyörgött,mivel én is szerettem megbocsájtottam neki. Majd múlt héten megint gondolt egyet,és összepakolta a cuccait elment. Mivel már annyira lelkibeteg volt,hogy itt kell laknia,ezért mondtam akkor költözzön haza,erre előállt azzal,hogy én kidobom ezzel őt,és tényleg el is ment. De visszajött,hülye fejemmel megint visszafogadtam. Majd másnap megint elment,állitolag nem költözött haza,hazajött volna(csak vhogy mégse jött) ezért mondtad hogy hagyjuk békén egymást. Megint könyörgött,sírt hogy hazaakar jönni,adtam neki egy esélyt. 1 hét telt el napra pontosan,megint éjszakás vagyok,semmi vita semmi nélkül,arra keltem fel tegnap fél2kor,hogy elszökött amíg aludtam. Nem azt akarom megkérdezni most tőletek,hogy mit tegyek,én hibám,én hülyeségem. Csak annyira fáj,mert tényleg szerettem,hogy engedjem el őt? Valami tipp?
márc. 22. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvasni is fájt. Zavard el.
márc. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd be a kérdést googlebe, rengeteg tanácsot ki fog dobni.
márc. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd vissza többé! Én ugyanezen megyek keresztül. Számtalanszor dobtam ki a lakásból de mindig érzelmileg manipulált. Ma hajnalban elegem lett... Olyan undorító, megalázó szavakat vágott hozzám hogy rájöttem, ez a féreg végig csak kihasznált, hazudozott... Iszonyat nehéz lesz ezen túllépni, de saját magad miatt muszáj!
márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jackson MacKenzie - Kézikönyv mérgező emberekhez

Tegnap kezdtem, talán segíteni fog.

márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!