Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki szeretőként otthagyta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szeretőként otthagyta a nős pasiját úgy, hogy még szerették egymást, hogy tette túl magát a szituáción?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ő hagyott ott, mert már annyira szenvedtem.

Hogy tettem túl magam?

Hiába szeret, ha gyenge és gyáva elválni, így aztán számomra férfiatlanná vált. Nekem férfire van szükségem, nem egy rakás szerencsétlenségre.

ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
nok sem szoktak elvallni..
ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves 1-es válaszoló. Sajnálom. Ugyanezt élem, csak én hagytam ott.
ápr. 3. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon egyszerűen túl léptem.Mert ez nem lett volna kapcsolat.Amúgy,hogy fogadta a szakítást?
ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! A túllépés annyi, hogy már nem érdekel, nem zaklat fel, nem hiányzik?


Elég nehezen fogadta. Megérti, de továbbra is jön azzal, hogy szeret, puszikat küld, simogatna…mintha minden a régi lenne. Sajnos napi kapcsolatban vagyunk, azért is nehéz. Meg azért, mert leszámítva, hogy nős, minden fantasztikus volt.

ápr. 3. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsémrenem látom.
ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg szerencse!
ápr. 3. 11:49
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Évek óta romos házasságban élő férfi vagyok. Nejem sokszor tudtomra adta, ott és úgy oldjam meg igényeimet, ahol akarom, csak őt hagyjam békén. Hiába kaptam zöld lámpát, az én lelkemnek nem felel meg a szeretőt keresek életmód. Ráadásul, a szeretővel sem szeretnék kiszúrni, nagy pofátlanságnak tartom!

Most, hogy válni kívánunk, amit kamasz gyerekeinkkel is közöltünk év elején, egy kő gördült le a lelkemről és felszállt az a bizonyos rózsaszín köd a szememről is. Most viszont sajnálom, hogy nincs szeretőm, nincs senkim, aki életcélt adna, akihez azonnal rohannék. Soha nem éltem egyedül, így tagadhatatlanul halogatom az elköltözést. Kis lakásomban bérlők laknak, januárban még meg is hosszabbítottuk a szerződést.

Amit sajnálok, az elmúlt években volt néhány nő, akivel egy hullámhosszon voltunk flörtölés szintjén, de én nem léptem. Férfiként hülyének érzem magam ez miatt. Mint mikor egy animációs filmben a kisördög és az kiangyal ül valaki vállain is vitáznak, mitévő legyen az ember, nálam pedig mindig az angyalka győz, most pedig a kisördög röhög rajtam.

52F

ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden jót kívánok ès köszönöm, hogy megosztottad.
ápr. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!