Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi ideig bírtad szeretőkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig bírtad szeretőként, ugyanazzal a partnerrel? Miért lett vége? Hogyan szakítottál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Mi a te sztorid? Te is szerető vagy? Vagy csak pusztán kíváncsi vagy?
2023. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyik alkalommal valahol 1-2 év lehetett amíg összejártunk miközben már volt párja, aztán gyerek, miegymás miatt úgy döntött hogy lezárja mert nem rizikózik. Másiknál az idejét sem tudom, több mint 10 éve ismerem, hol előkerül és találkozgatunk, aztán eltűnik. Mivel régóta szingli vagyok, így a "szakítás" nem rajtam szokott múlni. Én adok valamit amit ők szeretnének, ők is adnak valamit, nekem ez kényelmes amíg működik. 33/F
2023. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
3+ Tényleg gondolkodtál a tegnapi kérdésbeli felvetésen?:D
2023. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem lennék szerető, van értékrendem és gerincem.
2023. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Az első szeretőmmel kb 3 évet voltunk együtt. Nagyon nehéz volt érzelmileg nekem, mert szerettem őt, ő nem volt független és igazából nem is igazán tudta mit akar. Egyszer közeledett, fantasztikus volt a szex, rengeteget köszönhetek neki. Hosszú beszélgetések, közös programok, közös sport. Idősebb volt nálam kb 10 évvel, okos, művelt, egyetemi tanár. Viszont rajtam kívül volt még egy szeretője, akit én vettem észre és egy állandó barátnője. Ami miatt véget vetettem a dolognak, az az a érzelmi huza volna volt, hogy igazából nem tudtam rá számítani, egyszer laza volt, utána elküldött magától, hogy nősülni készül…. Elképesztő megalázó helyzetekbe keveredtem utólag… volt amikor csak egy függöny választott el tőle és a barátnőjétől egy szálláson, és ott szexeltek a fülem hallatára…. Élvezte, hogy ennyi nőt tart sakkban egyszerre… kikeszultem, segítségre szorultam, majd elküldtem…. Azóta egyszer láttam, akkor már a férjem is velem volt. Nem mozgatott meg soha többet.

A második alkalom még tart egy éve…de ez inkább barátság köztünk, mint szeretői kapcsolat. Egy két szex volt, de egyikünk sem akar kockáztatni, és idő sincs rá… Inkább lelki társak vagyunk és ez így jó.

2023. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Komolyan azok után amiken átmentél, még van képed szeretőt tartani. Te sem vagy különb az első szeretődnél aki a füled hallatára szexelt a szeretőjével.

Kockáztatni? Mit? Hiszen magatokon kívül nem szerettek senkit. Legyetek együtt, aztán a szeretődet is csald meg 🤦

2023. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

7, savanyú a szőlő? Te úgy éled az életedet, ahogy tetszik,, én is így teszek. Nem tartozom neked semmiféle elszámolással a döntéseimért, melyek hátteréről halvány gőzöd sincs!

Nézz egy pillantást arra, hogy milyen fórumon és milyen menüpont alatt vagy, és gondold át mi is motiválja a hozzászólásodat egy olyan témához, ahol nem ez volt a kérdés.

2023. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Ezeknél a kérdéseknél tonnaszám jelennek meg bizonyos kommentek, melyek ismétlődőek, bizonyos algoritmust követnek, az sem biztos, hogy embertől származnak…. ( a közösségi médiának egy része nem hús vér ember hozzászólásaiból áll sajnos, hanem chat robotok)


Tehát leírhatom én az esetemet, rögtön jön egy támadó jellegű komment özön. Gyanúsan hasonló algoritmusokkal….

Ez gyakorlatilag megakadályozza, hogy a témáról beszélgetni se lehessen…. Moderáció ezen a fórumon gyakorlatilag nincs. Így szabad kezük van.

Kérdező, írj privit, ha gondolod. Minden olyan hozzászólót, aki ítélkező, bántalmazó üzenetet ír, statim emittalom.

2023. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Savanyú szőlő, chat botok? Szeretőnek lenni, szeretőt tartani olyan, amit értékrend nélküli emberek képesek megtenni. Ezt kár szépíteni. Lehettek sz** emberek, de nevetséges hogy mindig megtudjátok magyarázni, hogy ez miért van rendben.
2023. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Na erről beszélek 9. Chat bot…. Ismétled önmagad gépiesen az algoritmus szerint….nincs új a nap alatt.
2023. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!