Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kibéküljek érdekből ha közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibéküljek érdekből ha közben az ellenségeimmel áll szóba?

Figyelt kérdés

Sokminden miatt lett vége. Csak nekem vannak bajaim neki semmi.(kivéve hogy kapuzárásos féltékeny)

A kapcsolatban ezeregy indokom volt miért szakítok.

Neki egy sem.


Köztük az az indokom is, hogy pletykákbol él a hátam mögött nyomoz ha vki posztolt az oldalamon akkor en biztos pasizok félrek.félek, volt aki meg akart verni, mások jelentgettek rendőrségen, és ezekkel vagy a haverjaikkal kibeszél a hátam mögött tehát ellenségek mellé is áll mert igy is gyűjt be rolam infókag(persze hazugságokat)mert féltékeny sz.rember. soha nem képes egyenesen a szemembe engem kérdezni, de mindegy is mert ha beszélünk kicsavarja ellenem. Mikor otthagytam az is megfordult benne, hogy kirugat a munkahelyemről.


Egyszóval lehetetlen ilyen görénnyel járni.

De (és itt jön az érdek), szeretnék sokmindent amit nem birok kifizetni pl kocsi, plasztikai műtètek, és ilyen nagyobb kiadások.

És ő viszont mindent állna.

Lehet vele szexkapcsolatban érdekkapcsolatban is lenni, mivel egobaja is van amúgyis tehát verni akarja más pasik előtt a mellét is hogy fel tudott szedni, más pasik felé is van bizonyitási kényszere, egyfajta "trófeaként" is kezel.


Mivel kb egy hülye ember. Mást nem lehet rá mondani sajnos.


Szóval kéne a pénz de ez lenne az ára, hogy egy nem komplettet kéne elviselnem. (Szinte csak a szex ami jó vele, semmi más nem az)


Évek óta vergődök kocsi nelkul es egyre kevésbé tudom magam elfogadni is külsőre. Ez szép lassan már teljesen felőröl engem és nincsenek kilátásaim nagyobb kiadásokra.



#bolondokkal érdekkapcsolat
ápr. 12. 08:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy pénzelne téged szexért cserébe? Én biztos nem lennék kurwa, de ha neked belefér nyugodtan.
ápr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tulajdonképpen prostitúció, ha meg már belevágsz, akkor lehet úgy csinálni, hogy nem kell 2 szex között elviselned egy élhetetlen embert...

VAGY mondjuk az egész helyett inkább te dolgozol meg a vágyaidért.

ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked igazából pénzre van szükséged! Én is ebben a szakmában vagyok javaslom menj külföldre pl Svájcba prostinak, így több pénzért, de mégis diszkrétebben, mivel külföldön van, tudsz pénzt keresni, cserébe nem kell ilyen nyomorékkal együttlenned!
ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Most is pénzel így is, hogy vele sem vagyok. Csak menjek vissza.

Lehet vele egyezkedni is.

Mással nem feküdnék le érdekből. Ő relatíve monogám, én is, ez meg a szex stimmel csak köztünk. Azon kívül semmi.

ápr. 12. 11:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg minek jöttél ide panaszkodni? Otthagyni nem fogod mert pénzel, és annyira lusta vagy hogy még k*rvanak se mennél el dolgozni, hogy önálló legyél!

Nincs más, minthogy elviseled!

ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Menj te kvának ha annyira ezen pattogsz. A te ötleted.


Nem panaszkodni jöttem hanem kockázat latolgatás miatt. Mert olyanokkal spanol akik ellenem vannak. Ha összefognak sok bajom is lehet belőle.

De csak nem ölnek meg is.

De bosszúálló típus, nem jó a "kezében" lenni.

De eddig se lett bajom olyanokból amiket ő okoz szakításkor sem, de csak mert ki tudtam hátrálni és elegyengetni a dolgokat.

De nem tudom érdemes e kesztyűt húznom vele. Manipulatív és bárkit zsebre is tenne.

ápr. 12. 11:35
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Én el is mentem k*rvának, de te is az vagy, mielőtt különbek állítanád be magad, csak te 1 embernek vagy alárendelt kiskutya, szóval ne háborogj a tanácsomon inkább köszönd meg!

Engem nem 1 majom "pénzel" hanem több is egyszerre, de 30 perc után eltakarodnak, megvan a tisztelet és nincs ez a terror!

Na így segítsen neked az ember, további szép napot, te kitartott buta lány 🤣 Van akin nem lehet segíteni, mert inkább csak sír a szája, és tűr, másoktól függ, te pont ez vagy! Én nem függök senkitől, és senki nem kavarhat az életembe, akkor megyek plasztikai sebészhez amikor én akarok a saját pénzemen, na ez a nem mindegy! 😉

ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mást meg a férje pénzel es tesz a családba. Ennyi erővel akkor mindenki kva.
ápr. 12. 12:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak azért megy hozzá valakihez, hogy pénzelje úgy, hogy szart sem érez iránta, és a férfi még egy barom is, tehát tűrnie kell mindent tőle, akkor igen nevezhetjük akár k*rvanak is, a lényegen nem változtat! Itt már csak annyiban különbözik, hogy 1 embernek adta el magát, de úgy kompletten örökre! Na én maradok a 30 perceknél, pénz nálam és a magam ura vagyok, nem pattog rajtam senki, azt csinálok amit én akarok, és azt veszek magamnak akkor amit akarok, és ami a legfontosabb NEM FÜGGÖK SENKITŐL!
ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy semmire kellő apát is kihajítana bárki ha csak púp a család hátán.
ápr. 12. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!