Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinal így szakítás Után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinal így szakítás Után?

Figyelt kérdés

Én nem szólok hozzá, kerülöm. Mondtam neki szakitaskor h hagyjon eztan beken. Ő ezt látja h kerulom, és úgy látszik rajta h nem viselte meg a szakitas, tok jol elvan stb. De ha meglat mosolyog meg 1 x odajott hozzám beszélgetni általános dologról a munkahelyen.

Nos ha látja h haragszom rá nem akarok vele kontakba lépni akkor miért tesz ilyeneket?


ápr. 23. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert vevő vagy rá?
ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert nem szeret embertársaival haragban lenni.
ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán manipulálni akar, hogy ha nem talál mást, akkor így könnyebb legyen hozzád visszamenni.
ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

A munkahelyi "jellembajnok" kapcsolat átka. Ezért sem kell melóhelyen bárkivel is összekeveredni, mert az ilyen kínos pillanatokat egy jóérzésű ember kikerüli.

Legközelebb legyen eszed, és ne kezdj kollégával. Arról már ne is beszéljünk, hogy partyba adják a neved és a pasik között körbejár, főleg egy zárt helyen-zárt közegbe.

ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele haragban csak szakitottunk, minek csacsogjak vele? Én nemtudok barát lenni ha 1 x jártunk. A jopofizast akkorra kellett volna mikor aznap szakítottam vele és látta h haragszom rá, akkor kellett volna mondania h jó oké de maradjunk jó viszonyba maradjunk barátok, nem utólag....
ápr. 23. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóba álltál vele csacsogni amikor hozzád ment? Vagy elhajtottad? Talán határozottabbnak kéne lenned.
ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt a kérdés h minek jött oda meg minek mosolyog ha szakítottam és akkor megmondtam neki h hagyjon beken
ápr. 23. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert látja, hogy bármikor ágyba vihetne még.
ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!