Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért kezdi el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért kezdi el valaki minden napját posztolni, hogy éppen mit csinál? Ez nekem szólna?

Figyelt kérdés
Lehet semmi jelentősége, de azt vettem észre, hogy eddig szinte soha semmit nem osztott meg, esetleg a velem közös dolgokat mondjuk havi egyszer, most meg, hogy szakított, felrakja mikor hova megy és mit csinál a haverjaival. Milyen indokból teheti ezt?
2018. dec. 29. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha haveros képek akkor lehet, hogy neked üzen. Ha csak magáról próbál előnyös képeket feltenni akkor mást keres. Összefüggés nyilván van a szakítással.
2018. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Vagy tovább lépett és végre éli az életét, vidáman. Nem minden rólad szól. Egocentrikus világképben persze azt hiszed, hogy igen, de simán lehet, hogy már a legkevésbé sem érdekled.
2018. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
TE nézed, hogy ő mit csinál, nem ő téged. Azért ez nyilván inkább neked fáj, nem neki.
2018. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Magáról nem rak fel, csak azt, hogy hol van épp és mit csinál, szinte mindig a haverjaival, esetleg a családjával. Buli, bevásárlás, kártyázás...stb. Eddig nagyon ritkán volt, hogy felrakta volna, most meg szinte minden egyes nap.
2018. dec. 29. 16:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő is mindig nézi egyébként, ha én feltöltök valamit.
2018. dec. 29. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez téged miért érdekel, ha szakítottatok?
2018. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, és a jelek szerint működik is, mert most is ezzel foglalkozol.
2018. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert ő kezdeményezte a szakítást, nekem vannak még érzéseim iránta és az ő nézőpontjára is kíváncsi vagyok és hogy mit miért csinálnak a férfiak.
2018. dec. 29. 16:49
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Elkezdte élni az életet.

Semmi másra ne gondolj.

2018. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom ezzel akarkja mutatni, hogy ő mennyire szuperül érzi magát. Persze valószínű, hogy inkább nem.
2018. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!