Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Direkt bosszant az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt bosszant az exem?

Figyelt kérdés

Elég csúnyán váltunk el, ami nagyrészt az én hibám. Azóta nem is beszéltünk, viszont egy koliban lakunk így rendszeresen látom. Egyfolytában szexin van felöltözve, minden buliban ott van és a barátnőivel táncol, de nem ismerkedik mással és a viselkedéséből, olyan, mintha direkt engem akarna hergelni. Elvileg nem ismerkedik senkivel, csak a kolis bulikon flörrltöl srácokkal, de azokból eddig nem lett semmi.

Eddig nem öltözködött/viselkedett ennyire kihívóan.



ápr. 26. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
És akkor mi van ha direkt bosszant? Az ő baja , neked meg úgyse kellett nem?
ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szakítás után általában a nők így viselkednek, mert megcsappan az önbizalmuk és érezni akarják, hogy jó nők. Ez inkább róla szól, mint rólad.
ápr. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy a #2-es írja. Annak idején én is ezt csináltam, hajfestés, új frizura, smink, új ruhák. Elsősorban saját magunknak bizonyítunk ilyenkor.
ápr. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a legutóbbi kapcsolatomnál csináltam ezt. De nem azért, hogy az exem bosszantsam, hanem mert örültem, hogy vége a szar kapcsolatomnak.
ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
S ez még fickóként rám is igaz, pedig exem szakított és első periódusban megviselt. De aztán vettem ruhákat, fél évvel később - azóta is tartó - új stílust is találtam magamnak, kivirultam, szabadság érzésével több helyre kezdtem járni.
ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#1 nem egészen az hogy nem kellett, félreértés volt. AZt hittem megcsal, de nem volt bizonyíték, de csúnyán kidobtam. AZóta kiderült, hogy én tévedtem
ápr. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!