Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a nejem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a nejem? Ezzel még direkt szivatni akar?

Figyelt kérdés
Mostanában, mióta terhesen otthon van, minden nap főz. De mivel felszaladt rám pár kiló (szerinte), voltunk orvosnál, és a laborom nem lett a legjobb, az orvos javasolt némi étkezési változtatást. Kevesebb vörös hús, zsír, több fehérje, stb. Erre a feleségem elkezdett egészséges kajákat főzni, meg folyton próbál rádumálni, hogy ilyen kajákat egyek, meg menjek el edzeni, lenne olyan barátom akivel elmehetnék teniszezni, de nincs kedvem. Erre a feleségem fel is hívta őt, és rávette, hogy rángasson el. Amellett hogy pl tárkonyos ragú levest csinál csirkemellel, vagy pl borsó/kelkáposzta/tök/sárgaborsó/bab/zöldbab/stb főzeléket csinál pulyka fasírttal, tegnap meg pl hideg meggyleves volt, édesítőszeres túrógombóccal. Hetente egyszer szokott a tescoból, auchanból, stb rendelni, és szombaton el kell vele menni a piacra. Főleg cipekedni kellek csak, mert ha akarok venni egy szép darab szalonnát akkor le vagyok szúrva hogy figyelnem kell. Múltkor mondta hogy így olcsóbban jövünk ki mintha minden nap rendelnénk minimum egyszer. Mindig ad nekem ebédet is, hogy nehogy a munkában rendelni merjek egy pizzát vagy valamit…

2022. aug. 16. 15:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Örülj neki és legyél nagyon hálás! Az egészsegedre vigyáz, változatosan és finomakat főz. Nem értem mi itt a probléma. És tényleg olcsóbb így
2022. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Ez alapján szuper nejed van aki törődik veled.
2022. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

én lehet kidobnálak, mint macskát szokás, ha undorítóra híznál.

sztem becsüld meg, h. ilyen gondos társad van, te vastagbelű!

legyen már önkritikád!

2022. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem becsüld meg az ilyen nőt. Oda figyel az egészségedre, főz minden nap neked, és arra is figyel, hogy olcsóbban jöjjetek ki.
2022. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a szívatás? Szuper, hogy főz. Ha nincs kedved elmenni teniszezni, akkor mondd meg, azért viszont neki nem ártana szólni, hogy helyetted ne szervezkedjen.
2022. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az orvos az edzést is mondta, de nekem nincs kedvem hozzá, mondtam neki, hogy nincs kedvem egyedül elmenni, erre közölte, hogy menjek el a haverommal teniszezni, mert akkor nem lennék egyedül. Erre nem tudtam mit mondani, mert akkor hülyének tűnnék…
2022. aug. 16. 16:00
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Most vártok gyermeket.

Számodra nem fontos, hogy sokáig egészséges apukája maradhass számára, és jó példát mutass neki?

2022. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

6 nem csak annak tűnsz, az is vagy!

sztem ez napi kamu, tudatos provokáció!

2022. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Én feleség és anya vagyok.Én is igyekszem figyelni a többiekre.Mivel én főzök,az én felelősségem,hogy egészséges ételek kerüljenek az asztalra.Mi szeretnénk sok időt együtt tölteni még egészségesen,így ennek mindenki örül.Ha engem szolgálnak így ki,és nem nekem kellene figyelnem erre,csak megenni a kész ételt, akkor meg a bőrömböl is kiugranék örömömben.
2022. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, légy hálás mert ilyen nő a mai világban egyre kevesebb van már.
2022. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!