Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most tényleg ennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ennyire rossz ember vagyok és ezért dobott?

Figyelt kérdés
Évekig együtt voltunk, de már többször szakított velem a “viselkedésem” miatt. Pedig én mindent megadtam neki, igyekeztem jobb emberré válni. Miután én könyörögtem neki, ő meg se hallotta, de amikor eltelt egy kis idő ő könyörgött nekem és én egyből visszavártam. Most megint kidobott, de ez úgy néz ki hogy végleges,és olyanokat vág a fejemhez, hogy soha senki nem fog így szeretni és ennyi mindent eltűrni. Teljesen magam alatt vagyok, mi van ha tényleg nem találok még egy ilyen tökéletes embert? Mi van ha soha senki nem fog így szeretni? Mi van ha tényleg én rontottam el az egészet a viselkedésemmel?

ápr. 26. 07:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg nárcisztikus. Mint írtam menekülj és vissza ne fogadd soha!
ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De igen, fog szeretni más és igenis értekes vagy. Az önbecsülésedet teszi tönkre és manipulál. Persze hogy minden kapcsolatban vannak problémák, ezeket meg kell beszélni, kompromisszumot kötni. Szakítsd meg vele a kaocsolatot és lépj tovább. Az eleje nehéz lesz, de majd később örülni fogsz neki és találsz mást, aki megbecsül téged.
ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hány évig voltatok együtt? Mit kellett eltűrnie?
ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt nem veled van a probléma, ő ezt hitette el veled, talán nárcisztikus is! Fordítva visszaszólnék neki a helyedben, hogy ő nem fog ennél jobbat találni. Kitartást, sok erőt, sok sikert kívánok. Foglald le magadat és inkább próbáld meg a jót látni ebben.
ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!