Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire rossz, ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz, ha egy olyan lánnyal veszítettem el, aki előttem már 8 sráccal volt és pár hét után dobott engem? Később lesz ennek nyoma bennem?

Figyelt kérdés

21 évesen végre összejött a dolog egy egész helyes 20 éves lánnyal a netről. Ezt ő maga mesélte el talán a 3. randinkon tök természetesen, hogy már 8 sráccal volt. A negyedik randin feküdtünk le. Nem mondtam el, hogy szűz vagyok és a szex rendben is zajlott. Az elsőnél korán elmentem, de aznap este 3x csináltuk és a többi már jobb volt. Jó lett volna kapcsolat is vele, de mivel még tapasztalatlan vagyok, elkövettem hibákat a beszélgetések során, nem voltam elég jó dumás, tökös neki gondolom mégsem, ezért még néhányszor találkoztunk, de aztán megszakította velem a kapcsolatot nem rég.


Az a durva, hogy nem érzem magam rosszul. Voltam már szerelmes az életben és sajnálom, hogy nem szerelmesen egy kapcsolatban veszítettem el, de örülök hogy szexelhettem végre, láttam/nyaltam puncit, stb. Később lehet, hogy mégis valamiért rosszul fogom érezni magam emiatt?


2020. aug. 11. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azzal szerintem elég lesz akkor foglalkozni, ha a jövőben rosszul érzed magad miatta. Ha most nincs bűntudatod, akkor ne emészd magad fölöslegesen!
2020. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy az első szexelés az emlékezetedben megmarad (mint mindenkinek).

A szakítás is megmarad (kellemetlen) emlékként, de vigasztald magad azzal, hogy nem Te vagy az első, akit elhagytak és bizonyára Te is elhagysz majd egy lányt, mert valami miatt nem jön be Neked. A párkeresés ebből áll. A ruhák, cipők, mobilkészülékek stb. között is válogatsz, amikor vásárolsz.

Ne búslakodj emiatt, idővel rendbe jössz. Bátran ismerkedj tovább!

2020. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!