Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi miatt gondolhatta meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt gondolhatta meg kétszer is ilyen hirtelen magát?

Figyelt kérdés
Randiztam pár hétig egy nővel, nagyon lelkes volt, majd egyszercsak befordult, és közölte, hogy mégsem akarja folytatni, nem engem keres, és bevallotta, hogy még nincs túl az exén. Már elfelejtettem volna, amikor két és fél hónap után előbukkant a semmiből. Itt megint nagyon lelkes volt, egy párként beszélt rólunk, tervezgette a nyarat, majd lejátszódott ugyanaz. Reggel még szívecskéket küldött, írta, hogy várja, hogy velem legyen, majd este már nagyon távolságtartó volt, emiatt az egész este rossz hangulatban telt, és néhány nappal később szakított. Ő azzal indokolta, hogy gondolkodott, és mégsem látja velem a jövőt, nem szerelmes belém, és az az este nagyon rossz hangulatban telt. De nekem ez akkor is érthetetlen, úgy, hogy aznap reggel még szívecskéket küldött, és előtte lévő napokban is nagyon lelkes volt mindig, ha velem volt. Én arra gondoltam, hogy másik férfi lehet a képben, de ezt tagadta. Veletek volt már ilyen, hogy hirtelen meggondoltátok magatokat egy kapcsolat elején? Hozzátenném, nem 20 éves, hanem 34, és kimondottan intelligens nő, tehát még az sem lehet, hogy nem tudja, mit akar.
ápr. 30. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

"még az sem lehet, hogy nem tudja, mit akar."

Tudja, hogy mit /kit akar, csak nem találja, és ezért próbálkozik újra és újra annál, aki egy kicsit is szóba jöhet. Hogy legalább valaki legyen. De aztán rájön, hogy a nem az igazi nem elég jó.

ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vonzó, okos, talpraesett nő nagy baráti körrel, nem hiszem, hogy ne találna gyorsan olyat, aki szóba jöhet. Ezért sem értettem, miért keresett meg újra, és lett megint nagyon lelkes, aztán megint rideg.
ápr. 30. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azután, hogy egyszer már "közölte, hogy mégsem akarja folytatni, nem engem keres", nem kellett volna újra találkoznod vele.

A nem, az nem.

ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megdugtam az exe, újra vele van, én pl így jártam.
ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egyrapszodikus, zűrös nő, ki tudja, milyen személyiségi deficittel. Felejtsd el!
máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem benned van a hiba.


Az ilyennel kellene úgy viselkedni, ahogy ő veled. Menten kaparna utánad.

Na, de kell neked egy ilyen hisztérika?!

máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy lelkes volt? Csak simán vidám, vagy veled volt kedves és téged halmozott el a figyelmével?
máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tettem ilyet, pont azért, mert még magam sem tudtam mit akarok. Senkit nem akartam becsapni. De voltám már olyan helyzetben, hogy szerettem volna ismerkedni, viszont nem álltam készen egy új kapcsolatra, mert az ex iránti érzelmein még bennem voltak. Nem voltam rajta túl.
máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan veszed, hogyha valaki a te megítélésed szerint jó nő, akkor biztos, azonnal talál valakit, aki megfelel neki. Annyi féle ember van! Nem, nem evidens, hogy azonnal találni fog valakit. Lehet neki is nagy igényei vannak, lehet mással is eljátssza ezt a káoszt és ők elmésebbek és otthagyják, lehet nem is ismerkedik aktívan, lehet szimplán nem botlik bele olyan emberekbe akik érdekelnék. Ne vetíts már mindent bele.


" kimondottan intelligens nő, tehát még az sem lehet, hogy nem tudja, mit akar." - Hülyeség. Rengeteg tudatalatti mozgatórugónk van. Ki tudja, ő ezekkel mennyire néz szembe. De, simán lehet, hogy 30x évesen össze vissza csapong mert nincsenek lerendezve benne dolgok.


Ami a te hatáskörödbe tartozik az az, hogy neked ez így tényleg rendben van? Ha nem, akkor hagyd már a francba.

máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az intelligens nők statisztikailag sokkal nagyobb eséllyel kaptak pofonokat, mert egyrészt a férfiak nagy része a saját magánál butább befolyásolható nőket keresi, a nála okosabbnak vélteket inkább alázni akarja. Másrészt meg a fele diplomás férfi eltávozott Magyarországról, és itt inkább azok maradtak akiknek se nyelvtudásuk se diplomájuk vagy jó szakmájuk, persze sokan szeretnek itt azért maradtak, de azért ilyenből kevesebb van itthon mint a nőkből akiknek velük lenne boldog az élet, mert ők jól bánnának velük. De ez csak átlag, kivételek mindig vannak szép szmmal.
máj. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!