Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor fogom jobban érezni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom jobban érezni magam?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal aki rengeteg stresszt okozott, verbális abúzus, folyton rossz légkör volt, vegig csalt is, tehat a folyamatos stressz miatt már szinte reagálni sem volt erőm a hulyeségeire, a vége felé, már zokni voltam, nemhogy szakítani tudtam volna, arra sem volt mar erőm mert féltem, mert zsarolt, hogy ha szakítok tönkreteszi az életem stb

Végül csak sikerült valahogy szakítani mert a végén már ő unta meg, hogy mar nem tud felbosszantani a csesztetésével es nincs már hatással rám es halistennek elvonult es vége. Egyelőre 3 hónapja csend van neha írkál de ignoralom. Látja, hogy nem tud visszarángatni a mizériájába.

Mar szakítás előtt kezdődött egy súlyos refluxom, kezelem savcsökkentővel, de neha elfelejtem bevenni, mostanra a refluxom odaig jutott, hogy alig tudok nyelni, mert a gyulladastól a nyelőcsövem is irritált es leszűkült, a fogaimat ejjel veresre csikorgatom, vérzik az ínyem már, próbáltam harapásvédőt de öklendezem tőle.

Tehat nagyon szarul vagyok fizikailag es aggódom, hogy nehogy mas betegsegek is kijönnének meg, alig tudok enni es sav meg bruxizmus, borzasztó.

Tehat hiaba lett vége nem sikerül helyrejöjjek, mikor leszek végre jobban?

Gondolom ez egy ilyen periódus

A kapcsolat majdnem 3 évet tartott


ápr. 30. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyban függ, hogy mennyire tett tönkre, mekkora a kár. Igyál szódabikarbónás vizet, semlegesíti a savat, kevésbé fog irritálni. A lelkednek meg talán egy új normális pali hiányzik.
máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:

Nem ignoràlni kell,hanem kitiltani az életedből.


Màsfelől, pozitív élményekkel kellene dúsítani a napjaid, h ne üssön be a depi.

máj. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!