Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennél lesz jobb? Egy idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél lesz jobb? Egy idő után jobban fogom érezni magam? Szerintetek mi volt a baj? Velem volt a baj?

Figyelt kérdés

Ma volt az 1. Csókom. A fiúnak is ma volt az első és egyikünk se tudta hogy milyen lesz. Amikor ki értünk a helyre akkor meg csókoltuk egymást ,de nem volt a legjobb. Nem éreztem azt hogy készen állok erre ,de a fiúnak tetszett és minnél előbb akarja újra ,de én nem igen akarom megint.

Szeretem azt a fiút csak most egy kicsit el húzódtam tőle.

Félek hogy én csináltam rosszul valamit és hogy ezt csináltuk nagyon félem attól hogy a következő is rosszul fog sikerülni.


2021. okt. 27. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele hogy még korainak érzed, szeretnéd ha jobban megismernétek egymást. Találkozzatok, beszéljetek többet. Mondd neki hogy ne siessetek, ne siettessen.


Valószínűleg túl hamar volt, idegennek érzed és ez okozza a rossz érzést benned, de kíváncsiságból megtettétek - várjatok még ezzel. Ha erőlteti tovább, akkor nem kell vele folytatni.

2021. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
Elsőre furcsa, másodszor jobb lesz, nyugi. :)
2021. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Egy második esélyt adnék, de ha az is katyvasz, akkor lehet nem szereted annyira, mint gondolod, vagy csak valóban túl korai. Nem lesz mindig rossz, ha az igazival csinálod. Nem hinném, hogy bármit is rosszul csináltok, az érzéseid természetesek. De ezt te tudod, ha nagyon ódzkodsz tőle, akkor nem kell erőltetni, tégy mindent belátásod szerint csakis úgy, ahogy neked jól esik
2021. okt. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A csók az ilyen... max. akkor elviselhetö, ha szerelmes vagy. Sokan nem szeretnek csókolózni. Vannak is ilyen kérdések az oldalon. Meg is lepett, mikor olvastam. De megnyugtató, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2022. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!