Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretőbol barati viszony?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőbol barati viszony?

Figyelt kérdés
Szakitottunk most próbálunk barátságba lenni. Szerintetek működhet csak barátság ha korábban szeretők voltunk?

máj. 1. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem vagytok már szeretők?
máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert úgy láttam h a férfi részéről kezd kihulni, és emiatt szakitottam . Nem akartam teher lenni
máj. 1. 18:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges b@roms.g az ilyen.
máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

2: Oks

Mire jó hogy most barátok próbáltok lenni? #1

máj. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
O akar barátkozni én csak sodrodom, nem tudom h miért csinálja vagy. H jó ötlet e, nem pedzegeti az ujrakezdest
máj. 1. 18:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akar elveszíteni, ezért barátkozik. De ő most kétségben lehet, biztos nem fog rizikózni ilyen felvetéssel. De egy megpendítést neked kellene csinálnod. Biztos igent mondana a szexre, és megint jó lesz minden.
máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy te okoztál problémát a szakítással. Most ezt ezzel visszacsinálhatod. De azt hogy vele mi volt előtte, azt nem tudhatom. Talán megkérdezhetnéd tőle, és te is elmondhatnád mit éreztél.
máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akar barátkozni velem ha látszódott rajta h már csak megszokás vagyok neki elhidegult, akkor mire jó ez? Nem mondja aztse h hiányzom neki vagy kezdjük ujra
máj. 1. 18:38
 9/19 A kérdező kommentje:
7 es nekem fájt h azt éreztem már nem vagy fontos h kezd kíhulni.
máj. 1. 18:39
 10/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak tényleg a megszokás, és ennek része most a barát ajánlat. Ha azt érzed hogy számodra ez nem az amit akarsz, akkor lehet hogy helyesen tetted amit. Nem tudhatom mi lehet a kiváltó ok. Én a helyedben mint barát “kifaggatnám” hogy mi vezetett idáig. Ha nem tetszik az ok, akkor meg folytatni nem érdemes. Csak barátok szerintem sosem lesztek. Legalább is kevés esélyt látok rá. Persze lehet hogy nincs igazam, és tévedek. De ami tény, hogy nektem múltatok van. Szóval nem tudom mennyire lehet egy ilyenre barátságként visszatérni. Szóval mint csak barátok. Talán rajtatok múlik.

Kezd kihülni, ezért lelocsoltad vízzel, és ki is aludt? Hamu van utána, vagy valami ami még lángolhat? Nem szükséges megválaszolni, csak hozd meg a döntéseidet. Azt folytasd tovább. Az nem jó ha nem mondta hogy hiányzol, és hogy nem akarja újra. Már csak ha abból is kiindulva h a szex az jó.

máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!