Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most hogyan tovább? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Egy kollégámmal titkos találkozásokba kezdtünk. Eleinte minden probléma mentes volt. Minden nap beszélgetünk, majd hirtelen ez megváltozott. Már nem akart velem találkozni. Mindig kifogásokat talált, hogy neki most más programjai vannak, stb.

Bezzeg arra jó voltam, hogy ágyba vigyen egypárszor. Most pedig a munkában mindenkihez szól, csak hozzám nem. Én pedig nem szeretném tovább nézni a nyomorult arcát. Legszívesebben elmennék onnan, de nem olyan egyszerű.

Ezek után duplán nincs önbizalmam. Eddig minden férfinak csak arra kellettem, de még mindig meg tudok rajtuk lepődni.

Remélem, hogy egyszer még szégyenleni fogom ezt az egészet.



#szakítás #titkos munkahelyi viszony
dec. 7. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Lehet hogy nem nyelted le, és így keresett mást. De amúgyis keresne, úgyhogy végülis jobban jártál :)
dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye a titkos találkozások...

Az nem merült fel, hogy ha nem akar felvállalni akkor ne nagyon lássál többet ebbe mint ami.. konkrétan szexkapcsolat? Máskor olyannal kezdjél aki szinte az elejétől felvállal ami még magában nem jelenti, hogy biztos összejön a dolog, hisz erre való az ismerkedés, hogy kideruljön egymást kerestek e, de legalább nem sunyi szándékkal kezd.

dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig minden férfinak csak arra kellettem, de még mindig meg tudok rajtuk lepődni."

Komoly önvizsgálatot kéne tartanod, hogy ennek mi az oka

Az egyik legtipikusabb ok, hogy a szinted fölé lősz. Amivel tisztában vannak ezek a férfiak, ezért nyilvánvalóan nem akarnak kapcsolatot veled, de azért ha nem kell felvállalni téged akkor dugni megfelelsz.

dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
74%
#3 adja, szerintem meg mondj fel.
dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Új munka és terápia
dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Új munkahely, más megoldás nincs.
dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!