Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme várnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várnom?

Figyelt kérdés
Volt egy 4 évig tartó kapcsolatom.Nagyon szeretem ezt a lányt,ő a mindenem.Én 28 éves vagyok,ő 21.Amikor összejöttünk,ő nagyon kedves volt,megadott mindent amiben egy kapcsolatra szükség van.Teltek a hónapok és szépen lassan leengedett részéről a dolog.Már nem jött ùgy le elém,kevesebbet kommunikáló,de én ettől még többet adtam neki.Telt az idő,elmentünk sok helyre kirándulni,össze is költöztünk,alakulhatott a dolog,de mindig ott motoszkált bennem,hogy elég egyoldalú a dolog.A szülinapomra nem kaptam tortát pl.de én mindig csináltattam neki szép,egyedi tortákat. Ha ki voltam akadva valamiért,nem vigasztalt,egyből "ne sajnaltasd magad" szöveggel jött,de mindezek ellenére imádtam.Ma egy éve,hogy megkértem a kezét,de igazából nem lelkesedett annyira érte,mégis igent mondott.A gyűrűt alig hordta,amikor rakerdeztem annyit mondott,hogy túl drága hozzá,hogy hordja.Sajnos 1 hónappal ezelőtt szünetet kért,majd 1 hétre rá elhagyott,az évforduló előtt 2 héttel.Azt mondta jó neki egyedül, most szingli...aztán pár napra rá kiderült, hogy egy 40 éves hapsival van együtt,akit 2 hete ismert meg,mert tanfolyamra járnak,ahova én ìrattam be,ott ismerte meg ezt az embert.Mindig azt mondja,hogy ő most boldog...nem akar visszajönni,elvan.Meztelen képet is küldözgetett már ennek az embernek,amin nagyon ledöbbentem.Nem akar velem kommunikálni,teljesen kizárt az életéből...1 hónapja még "szeretlek életem" stb.Fogalmam sincs mit tegyek,még mindig várnék rá,hátha visszajön,de azt is ìrta nekem,hogy ne szeressem,mert csak nekem lesz rossz.Mindig mindent együtt oldottunk meg az évek alatt, együtt aludtunk,elvoltunk.Azt mondta,pórázon tartottam,nem bírta velem már,mert sok dologért szóltam.(pl miért nem hordja a gyűrűt,vagy pl.én elkisértem helyekre ha megkért,fordítva nem működött).
máj. 23. 09:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Megmondta, hogy felejtsd el (- ne szeresd). Miért nem fogadod el, hogy nem akar veled lenni?
máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Felborult az egészséges egyensúly. Te meg elkezdtél még többet beleadni. Gyakori hiba. Sajnos azt kell mondjam, kár a gőzért. Ami nem jön magától azt nem érdemes erőltetni.
máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Már írtál ki kérdést ezzel kapcsolatban. Akkor is leírtuk neked, hogy felejtsd el az exedet. Elhagyott, nem akar veled lenni. Van ilyen sajnos. Menj el edzeni, olvass könyveket, fizess elő a Netflixre! Teljesen mindegy, foglald le magadat és lépj túl rajta! Nem fogod tudni visszaszerezni őt.
máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen viselem ezt az egészet,igyekszem összeszedni magamat,de egyszerűen nem megy.Az utóbbi időben úgy kommunikált velem,mint egy kutyával,annyit nem érdemlek meg,hogy normálisan megbeszélje velem.A cuccait is nekem kell elvinnem hozzá,elvàrja.
máj. 23. 09:32
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
De ne kommunikálj vele! Tiltsd le mindenhol! Minek beszélsz vele egyáltalán? Amíg beszéltek, nem fogod tudni lezárni. Blokkold mindenhol, még a telefonszámát is a mobilodon, hogy ne tudjon hívogatni! Aztán, ha nem beszélsz vele, látni fogod, hogy jobban fogod érezni magadat. Ne hagyd már magadat ennyire, légyszíves! Nem azért beszél veled! Azért beszél veled, mert talonban akar tartani téged, ha a 40-es pasi kirakja, hozzád még menjen vissza. De ezt ne csináld! Ne legyél szamár a ló helyett! Legyen önbecslésed és a csajjal többet ne is állj szóba!
máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Annyit kell még tudni a dologról,hogy annyira kifordult magából,hogy teljesen megváltozott minden benne.Pl.a dohányos embereket sosem szerette,de ez az ember dohányzik...vagy pl.mindig aludt már este 9 körül, most meg 11-kor még nyomja a f.cebookot,nem beszélget az anyukájával sem úgy,teljesen bezárkòzott.
máj. 23. 09:37
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
A cuccait meg ne te vidd el! Mondd meg neki, hogy ekkor el tud jönni érte. Ha nem, akkor dobd ki a kukába és viszontlátásra!
máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, erre gondoltam én is...hogy ott vagyok talonban neki,ha olyan történik.
máj. 23. 09:38
 9/35 A kérdező kommentje:
Viszont ő sosem keres,én próbáltam keresni 3-4 naponta,hogy beszéljük meg a dolgokat,de nagyon flegma,és mindig én vagyok a hibás,hogy elhagyott.
máj. 23. 09:40
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
De nem akarja megbeszélni. Akkor pedig hagyd a francba! Mondd meg neki, hogy pl péntek délután eljöhet a cuccait elvinni. Ha nem jön el, akkor te szombat reggel fogod és kirakod a kukába. Onnantól kezdve pedig többet nem beszélsz vele. Csak kínoz és manipulál téged, mert élvezi. Ne adj neki lehetőséget erre és szakítsd meg vele teljesen a kontaktot!
máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!