Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Érdemes lenne várnom, vagy semmi értelme? (többi lent)

Figyelt kérdés

6 hete vagyunk együtt a barátommal, de 2 hete kitalálta, hogy tartsunk szünetet, mert ő most végzős és tanulnia kell.Pedig előtte sem találkoztunk annyit, hogy ne tudott volna tanulni... Nem tudom, hogy lenne e értelme várni rá vagy sem. Szakítani igazából nem szeretnék, valami megfogott benne, én se tudom mi:/ Eddig akinek elmondtam mi a helyzet, mindenki azt mondta, hogy a helyemben ő szakítana vele.

Ti mit tennétek a helyemben?

16L



2013. márc. 29. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ők a helyedben semmit ne csináljanak. A szájuk megvan, de ha ilyenbe csöppenek akkor nem szakítanak. Ne hallgass másokra!
2013. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ő nem igazán akarhat tőled semmit, legfeljebb annyit h talonba tett.

Nem érdemes rá várni, kaphatsz helyette sokkal jobbat is...22F

2013. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a talon dolog egy nagy hülyeség. Ne egy sorozatból tanuljunk! Te jó ég!
2013. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
mégis mennyi az a nem sokat találkoztatok ?
2013. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
heti 1 max 2
2013. márc. 29. 16:49
 6/13 anonim válasza:

és a tanulás a mentsége arra h nem találkoztok ?

szerintem lenne elég ideje tanulni és találkozni is veled...akkor ennyi erővel a haverjaival sem találkozik ?

2013. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én adnék neki időt. Lesz*rnám a fejét, nem is beszélnék vele nem keresném semmilyen módon. Teljes hírzárlat. Majd ha akar valamit megkeres. Ha nem akkor meg nem voltál fontos neki, legalább nem neked kellett szakitanod..
2013. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát szerintem is lenne ideje mindkettőre. :/


nem is kerestem, ő írt rám, de nem voltak valami tartalmas beszélgetések

2013. márc. 29. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ilyenek az emberek. Ha nincs ideje akkor nincs. Ezt nem lehet megérteni? Ha nem szeretne a kérdezővel maradni akkor szakított volna vele, de nem ez történt és nincs talonban tartás! Tudni akarja mennyit érsz. Ha dobni fogod akkor rájön, hogy nem vagy az igazi számára. Megkell értened, hogy időre van szüksége! Hol a bizalom édes? Tudjuk azt, hogy fontos a bizalom ugye? Hát tedd meg ezt és ne pánikolj.
2013. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
de mi az h igaz i a számára ????? kb életükbe találkoztak vagy 6 szor..persze..el is hanyagolja le se szarja ,koppintja folyamatba...és igen ő lesz az igazi..a kérédezőt szerintem zavarja egy kicsit...nincs igazam kérdező ?
2013. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!