Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha vkik kapcsolatban kritizáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vkik kapcsolatban kritizálnak utálnak csalnak, azok ha ki vannak dobva miért nem hagynak békén?

Figyelt kérdés

Eleve ki se kéne öket dobni, maguktól illene venniük a kabátot. Az lenne a logikus, ha vkit nem szeretek, mindenben gáz, másra vágyom, mást keresek, akkor minimum az, hogy megszabadulok tőle, életem megrontójától. Nem?


De ezek nem, az istennek se akarnak szakítani. Szaakításnál fenyegetnek a bosszúval ha lelépek, bevetik a béküljünk ki, könyörgős manipulációkat is, aztán ha vége, éveken át zaklatnak rágalmaznak mindenkit ellenem uszítanak, nyomoznak, fenyegetettségben rettegésben tartanak.(a rendőrséget hagyjuk, nem tesznek semmit, perek esetén még az áldozat szívja meg is, és sorolhatnám.)


Hogy létezhet ilyen egyáltalán?

Ha én a hátam közepére se kívánok vkit nem tetszik semmiben, kritizálom, én úgy otthagyom mint a huzat.


Akkor ezek minek futnak le ilyen köröket, hogy ne szakítsunk, (wtf?), ha pedig vége, akkor meg pokollá akarják tenni az életem évekig is, vagy évtizedeken át is?



#a rosszhoz ragaszkodni
máj. 24. 15:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
De ha nincs vége is, pokollá akarják tenni az életem. Ez nem függ attól, hogy vége van e vagy nincs
máj. 24. 15:08
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Gyönyörű... Probáltál már nem kizárólag suttyókkal ismerkedni?
máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Egy kis ember és önismeret nem ártana neked...
máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ezek nem suttyók, ha mást nézünk. Tanult értelmiségi minden másban sikeres emberek cégvez vagy csopvezek, rengeteg üzleti kapcsolattal, barátokkal, tekintélyük, szavuk vagy ill bírja őket mindenki, (és nekik is hisz mindenki es melléjük is áll mindenki), a "kisebb" pasik is akik becsülettel dolgoznak jó normalis munkahelyeken, normális sikeres szülőkkel a háttérben, sőt minden esetben mégcsak nem is elvált a szülői hátterük, hanem akik stabilan vannak együtt halálig is, hagy ne soroljam, mennyire normalisak amúgy.
máj. 24. 15:17
 5/21 A kérdező kommentje:
*szavuk van
máj. 24. 15:18
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Értem. Hát akkor további sok sikert hozzájuk, ha már ilyen szépen megmagyaráztad magadnak, miért ragaszkodsz hozzájuk.
máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem magamnak írtam, 3-nak valaszoltam.


Nem éppen valami bárban lebujban ismerem meg őket vagy drogtanyán. Nem az a réteg.

Hanem akikre egy szava se lehetne egy nőnek. Az a réteg.

Kapcsolatban kezdenek nagyon apránként kibontakozni csak. És apránként kimutatni (kritizálni elvárni beszabályozni stb)hogy nem is szerelemből vannak a másikkal, a saját párjuk inkább csak triggereli őket.

Akkor miért nem kopnak le a p.csába?

máj. 24. 15:22
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem még a gyárban dolgozó némelyikével is többet érnél el.
máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam már. Egyik mamahoteles volt és az anyja neki az isten, akk soha nem engedi a fiának hogy legyen párja, az ott fogja az anyjával is leélni az életét,(az anyja állt közénk🤣) a másik meg akinek azt is elnéztem hogy tájszólásos(ami nekem amugy nagy gond..), az meg szexre akart venni az exét meg becézgetve hivja🤣


Ezek pár nap alatt buknak el. A házamig se jutnak el.

A fentiek már okosabbak ennél bőven.

máj. 24. 15:28
 10/21 A kérdező kommentje:
*aki
máj. 24. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!