Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek eljött a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eljött a szakítás ideje?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel (20N) majdnem 2 éve vagyunk együtt. Távkapcsolatnak nevezném de relatíve sokat találkozunk. (1 nagyon maximum 2 hetente) Azt kell tudni róla hogy alapesetben nem egy kedves ember, szeret flegmázni és beszólogatni amit bár én megtűrtem nagyon sokat veszkődtünk miatta az elmúlt 2 év alatt, többször is ebben a helyzetben voltam mint most de nem tudtam kimondani akkor sem. Valami az idő múlásával eltört bennem. Van amikor 180 fokos fordulatot vesz és nagyon kedvesen viselkedik de ez az esetek kisebb része. Tegnap előtt nagyon összevesztünk, mert (felindulásból állítása szerint) olyanokat mondott hogy én csak a szex miatt vagyok vele együtt, és csak kihasználom őt. Ez nekem borzalmasan szarul esett de egyszerűen nem tudom kimondani hogy vége. Én sem kezeltem ezt a legjobban amit el is ismerek, letiltottam de ma ismét rámírt egy másik fórumon. Tanácstalan vagyok hogy mit tegyek. Ha feljön a szakítás gondolata a fejemben a gyomrom összeszorul és egyszerűen képtelen vagyok kimondani. Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetben? (A katyvasz fogalmazásért elnézést kérek, kavarognak bennem az érzések)

máj. 15. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyél férfi és mond el neki, hogy a flegma stílusa gusztustalanná teszi őt és az sem segít a helyzetén, hogy kiforgatja a szavaidat amiért ilyen állítást vág a fejedhez.
máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A leírtak alapján jobb lenne, ha elmondanád neki ezt az eltört valami dolgot. Nem tudom hogy megértené-e, de neked sajnos - vagy nem sajnos - ettől függetlenül lépned kell. Teljesen megértem, ha félsz a szakítástól, főleg ennyi idő után, de valószínűleg csak nem akarsz egyedül lenni egy ilyen hosszú kapcsolat után. Viszont ami biztos, hogy igen, eljött. Ha esetleg (és ne legyen így) nagyon szar lenne a szakítás után, próbáld meg kibeszélni valakivel, barátokkal, esetleg szakemberrel, vagy ha akarsz, írj nekem, de nehogy hülyeséget csinálj miatta. Tudom, mondani könnyebb ezeket, de erőt kell venned magadon. Sok sikert, és minden jót!
máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!