Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy kis segítség? SÜRGŐS.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítség? SÜRGŐS.

Figyelt kérdés

Nos, barátnőmmel szakítottam, mert éppen nála ültem, be volt lépve a facebookja, és épp írt neki egy srác, aki állítólag "másfél éve egyik legjobb barátja" de körülbelül előző kábé 18 órás levelek tartalma, hogy "eltávolodtunk egymástól utóbbi időbe... stb és "szeretlek"el végződött és sajnos én tudom hogy ez a srác egy kanos kis szemét, de (ex)barátnőm túl hiszékeny. És sajnos ez nem az első alkalom volt, de akkor még nem láttam üzeneteket, csak hogy mindenáron találkozni akar vele... Én barátnőmet tegnapelőtt kiis dobtam ezért, mert hazudott nekem, s végül büntudatot akart kelteni bennem, hogy ő is lehetett volna féltékeny mégse tette meg blabla... de már napok óta kapom az üzeneteit, telefonhívások hogy nem bír elengedni, hiányzok neki, megakarja beszélni, akar még látni újra minden egyéb...

de nem tudom mit higgyek már, és kérném valaki véleményét inkább beszélgessek át vele mindent és kérjem meg hogy ez a srác tűnjön az életéből ?

(mert a srác túl nagy senki, verekedni nem akarok vele, mert egy másik szituációból adódóan van egy felfüggesztettem ...)

16F



2012. ápr. 14. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Feltétlenül beszélj vele, neked is jobb lesz vívódás nélkül. Ne felejtsed el, hogy a barátnőd és nem a feleséged, pláne nem a rabszolgád. De sajnos itt van a keserű-leves: Vannak olyan nők akik igénylik, hogy állandóan központban legyenek, hogy legyen mindig pár pasi aki megőrül értük. Nem csak arról van szó, hogy kapnak pár bókot és kész. Hanem tényleg flörtölget velük. Előbb utóbb akad egy aki majd neki is bejön, mert ezek a nők ösztönösen még mindig keresik a másik pólus. Viszont a te életedet pokollá fogja tenni ez a kalandvágy és a vele járó hazugságok. Mivel fiatalok vagytok nagy eséllyel meg lehet őt tanítani MÉG a helyes viselkedésre és az őszinteségre!
2012. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele és mondd meg neki hogy ha nem felejti el a fiút már nincs mit megbeszélnetek. Ha pedig mindent megígér tartsd szemmel, és néha érdeklődj hogy ha elmegy valahova akkor hová. Ha fél évig nincs semmi, akkor bocsáss meg neki és bízz benne egy kicsit jobban ha vissza él vele dobd ki! Sok sikert!!
2012. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát itt arról van szó, hogy fiúbarát, de én a srácba AKKEZDETtől nem bíztam, de ez a kva priuszom miatt nem mozdithatom a kezem, így szerintem egy barátom oldja meg helyettem... A srácról mesélt barátnőm, hogy igazából mekkora spanok voltak mert a régi (kamu)legjobb barátnője meg ez a srác együtt voltak 2 hónapig...mega srácról meg kiderült, hogy egy drogos szemét, és ezt nenm merte elmondani senkinek sem úgy, és engem akart minden áron herka-buli szerűségre hívni, és ezen okkal akadtam ki.

de a lányban valahogy elvesztettem a bizalmat, hogy titkolózott, mert ha elmondja miket ír neki a csóka és tudom hogy nem találkozna vele, ahogy bizton állítja csak a srác akarja, akkor nem akadok fenn, de ez a titkolózás azt eredményezte, hogy hullarészegre ittam magam amivel az járt hogy tegnapi nap kiesés és állítólag több lányt is az este alatt fűzögettem és mindegyik a mosdóba végződött.

de ez nem lett volna baj, amíg nem beszél nekem barátom arról, hogy egy négerkést csináltam és azzal szándékoztam felvágni az ereimet...

2012. ápr. 14. 08:36
 4/10 anonim ***** válasza:
mivel verekedesrol irsz ezert inkabb tanacsot sem adok. menj verekedj, verekedjen a baratod vagy barki de annyit tudj hogy a baratnodnek talan jobb is nelkuled akkor.
2012. ápr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak kérdésként:


Ha bevered a srác fejét, akkor a csaj húú de nagyon szerelmes lesz beléd hirtelen? Mert most nem az.


A másik: grat, hogy 16 évesen már büntetett előéletű vagy. Biztos hasznos tagja lehetsz a társadalomnak...

2012. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Atesz87 válasza:

ha meg is beszélitek , kibékültök akor jön a legrosszabb , a bizalmatlanság:S

Undorító egy érzés, és sok idő kell hogy vissza nyerjétek egymás bizalmát! De lehet hogy megéri, lehet hogy nem :s

Ezt csak te tudhatod hogy mit szeretnél, meg hogy ér e neked 16 évés korord ellenére ilyen komoly dolgokon gondolkodnod!

2012. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ne oktasson engem ki inkább, mivel azt a büntetés dolgot csak egy "rézbőrű" miatt kaptam és eldurvult kicsit...

és a hölgynek ehhez nem volt köze, csak a figura fejét ezért nem merném beverni, mert erőviszonyok nem egyenlőek köztünk, mellesleg teljesen rendes, normál családban élek, csak a politikai nézetünk nem épp a mostani rendszer mellett áll, ennyi a történet, nem bűnöző és drogos családban élek kedves nem tudom melyik válaszoló.

a bizalmatlansággal van a gondom igen, mert ledobok egy poharat összetöröm okés de ha össze is ragasztom, nem lesz soha sem olyan mint eredetileg volt...

2012. ápr. 14. 10:19
 8/10 Atesz87 válasza:
Nem lesz ugyan olyan a pohár ha sikerül összeragasztanod, de vagy veszel másikat , vagy amit összeregasztottál azt megtartod és elcsodálkozol azon hogy "de jó hogy megragasztottam, mert a mai napig sem találtam volna ugyan ilyen szépet ami minden téren megfelel nekem!"
2012. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed szereted,akkor adj neki egy esélyt, hogy kimagyarázza magát.Aztán új alapokra kell fektetnetek a kapcsolatotokat,kérd meg, hogy ne irogasson más fiúknak és gondoljon abba bele, mi lenne ha te is más csajoknak irogatnál!

A pohár hasonlat nagyon jó...sajnos megvan rá az esély, hogy újra összejöttök,de mégis a múltbéli dolgokat nem tudod elfelejteni és nem leszel mellette boldog...


16 éves vagy,még lehet annyi kapcsolatod!

2012. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es vagyok: atyaég csak most látom, hogy a fb-os srác ilyen herka-bulis kis k*cs*g....Ilyen barátai vannak a volt barátnődnek?Na szép!Hagyd a búsba a csajt én azt mondom!
2012. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!