Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szokhatnék le erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ixdecske kérdése:

Hogyan szokhatnék le erről? :/ Sürgős segítség kellene!

Figyelt kérdés
A barátommal elég sokat pettingelünk és van olyan hogy rám fekszik és a szexhez hasonló intenzív mozgást végez. Ilyenkor nem egyszer volt már hogy én elkezdtem karmolászni a hátát vagy a mellkasát... szereti ha ezt csinálom és nagyon élvezi de ma is ahogy így "elvoltunk" hirtelen megláttam a mellkasán a vörös karmolásnyomokat.És sírva fakadtam attól mit tettem... hogy szokhatnék le arról hogy bántsam őt?:'( Segítsetek nagyon fontos...
2011. aug. 17. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Inkább arról szokj le, hogy szex közben elkezdesz sírni...

Elég kiábrándító dolog lehet

2011. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem veszi bántásnak. Sokkal valószínűbb, hogy még büszke is rá.
2011. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. nek nem szexelünk még az cseppet korai lenne de annyira nem szeretem látni hogy mit művelek vele.


2.nak nekem is mondta hogy nyugodjak meg nem bántottam és ne sírjak de nem bírok lenyugodni:S

2011. aug. 17. 20:25
 4/17 anonim ***** válasza:
Én meg attól fakadok sírva, hogy ezt olvasom.... ha szereti miért baj? Ez legyen a legnagyobb gondotok! Szerintem ne szokj le róla! Attól függetlenül tök aranyos, ahogy gondolsz erre..
2011. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi de az a baj hogy neki nem gondd de ha az édesanyja meglátja megint szólni fog nekem mert a kutyája ilyen marás nyomot nem képes csinálni:S
2011. aug. 17. 20:28
 6/17 anonim ***** válasza:

jah, hogy anyós gondok :D Az más...

akkor praktikus oldalról közelítve, rövidebb köröm?

2011. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szamóca.. ***** válasza:

az édesanyja ne nézegesse meztelenül a fiát ennyi idősen.

és karmolni harapni jó, ne akarj leszokni:D

2011. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát az a gond hogy nagyon gyorsan nő a körmöm..:S 2-3 nap alatt megint nagy:S
2011. aug. 17. 20:36
 9/17 anonim válasza:
Szia édes! Hát mit ne mondjak...nem kell leszoknod róla de ha ennyire kényelmetlenneked és ennyire fáj akkor szerintem hanyagoljuk a Kexet és akkor nem látlak hogy sirsz miattam:S:S(....am anyu azt moond amit akar!XD
2011. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szia kicsim látom kommentelted is..... Én nekem nem kellemetlen csak... nem akarok neked fájdalmat okozni mert szeretlek:'(
2011. aug. 17. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!