Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti tudnátok ezek után tiszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok ezek után tiszta lappal indítani?

Figyelt kérdés

Szóval februárban szakítottunk, de pár hete felhozta, hogy megpróbálhatnánk megint. Viszont ahhoz túl kell lépnem pár dolgon, ami nem megy könnyen:

-társkeresőn nézelődött

-FB-on nagyon aktívan nézelődött..

-szakítás után rögtön közel került egy lányhoz, bár nem történt túl sok

(-tiszteletlenül beszél(t) velem, és néha a könnyebb utat, a kamuzást választotta)


Ezeket folyton felhozom, és összeveszünk. Már többször is bocsánatot kért értük. Ti túl tudnátok lépni ezeken? Bizalommal újrakezdeni?



2012. máj. 1. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ezt neked kell eldöntened, hogy TE túl tudsz e lépni rajta. ha folyamatosan ez fog a fejedben járni akkor csak dühös leszel, veszekedni fogtok, így nincs értelme. ha el tud felejteni a sérelmeket, akkor pedig hajrá. neked kell döntened.
2012. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak érdekelne, hogy ezek egy kívülálló szemével nézve apróságok-e. Mert lehet, hogy tényleg én vagyok-e az éretlen, ha hetekig ezeken lovagolok.
2012. máj. 1. 13:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Múltba vissza sose nézz....
2012. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nehezen, de lehet menne.
2012. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz... Nagyon függene attól, hogy amikor együtt voltunk, hogy viszonyult hozzám, és mennyire tesz meg mindent azért, hogy újra jó kapcsolatunk lehessen, bízhassak benne. De szerintem nem lenne 100%os a bizalom, így viszont értelme sem lenne. De nem tudom. Sajnos ezt át kellene élnem, mélyen, mert bár hasonló helyzetben vagyok, az is sokban eltér a tiedtől.
2012. máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ő hogyan állna a dolgokhoz. Ha azt várja tőled, hogy felejtsd el ami történt, akkor ez nem fog menni. Tudnia kell, hogy még a gyanú árnyéka sem vetődhet rá, véletlenül sem. Semmi titkolózás, stb. És meg kell értenie, hogy ezek a dolgok nem úgy mennek, hogy ha te kijelented hogy megbocsájtasz, azzal együtt kitörlöd az emlékeidből a múltat. Teljesen természetes, hogy te egy ideig felhánytorgatod ha veszekedtek. A megbocsájtás csak egy döntés, de a történteket meg kell emészteni (ez jó pár hónap, akár egy év is simán), és a bizalmat újra felépíteni. Ez utóbbiban te segíthetsz annyiban, hogy nyitott vagy erre, de a munka oroszlán részét neki kell végeznie. És nem akarok pesszimista lenni, de szerintem ő erre képtelen lesz. Eddig is mindig a könnyebb utat választotta, ez után másképp lenne? Az a baj, hogy nem egy nagy hibát követett el a kapcsolatokban, hanem sok nagyot. Társkereső, facebook, tiszteletlenség, hazudozás=nem akart addig lépni mellőled amíg nincs neki egy biztos másik (a legundorítóbb). Szerintem pontosan ezért akarja újrakezdeni. A szakítás utáni csaj nem jött össze, azóta sem talált senkit, és kezdi unni az egyedüllétet. Ettől még nem fog jobban értékelni téged. Konkrétan meg akart csalni téged, le akart cserélni valakire (még nem tudta kire). Nem hirtelen felindulásból cselekedett, hanem célirányosan, előre megfontolt szándékkal mást keresett magának. Ez rosszabb mintha valahol megismert volna egy lányt csak úgy, és közel kerültek volna egymáshoz. Unt téged mint az állat, és csak ennyi volt a fejében: ha már nem ismerkedek meg jártamban keltemben egy új csajjal, akkor keresek egyet magamnak neten. Körülnézek a húspiacon. Következő körben sem fog értékelni téged szerintem. De ne legyen igazam, ha mégis összejönnél vele újra. Sok sikert!
2012. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Adjn neki egy esélyt, DE előtte jól vésesd bele az agyába a fentieket. És azt, hogy nem lesz pardon.
2012. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak annyit korrigálnék, hogy tényleg hirtelen felindulásból alakult a csaj, előző nap találkoztak először. De ez így is elég gáz szerintem.
2012. máj. 3. 12:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy társkeresőn nézelődött. Ilyet az ember nem csinál véletlenül. Kereste a lehetőséget. De te tudod. Az zavarna hogy nem először adnál neki még egy esélyt, csak korábban nem szakítottál vele a hülyeségei miatt, hanem benyelted. Hazugság, tiszteletlendég, ezek váló okok. Te mentegeted, úgyhogy az újrakezdés mellett vagy. Ez rossz taktika. Kezd újra ha akarod, de ne győzd meg magad arról, hogy nagyobbat is rúghatott volna beléd, ez kis árulás volt. Már csak azért se, mert akaratlanul ugyan, de benne is ezt fogod erősíteni, és képes lesz újra és újra megtenni. Hiszen úgyis pikk pakk megbocsájtottad.
2012. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom h hagyd a pi..ába!! velem is volt tiszteletlen és mocskos szája volt majd jön az h szeretlek és h bocsáss mg...nah ez nem kapcsolat és nem szeretet...főleg nem szerelem...úgy h jobb ha hallgatsz rám...hacsak nem akarod h nagyobb bajod legyen belőle ha most ilyen kitudja később milyen lesz hidd el én már rendesen megjártam....igaz h mindenki más de jobb ha óvatos vagy. L/23
2012. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!