Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszta szivből szeretem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta szivből szeretem de észre se veszi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú aki kb egy éve tetszik, sajnos lett barátnője, de állitólag mostanság szakitami akarnak, mert távol élnek egymástol és nincsenek jol meg... a fiú nekem nagyon bejön non stop rá gondolok. Nem rég kb egy hónapja beszéltem vele facebookon általános dolgokrol: suli,tanulás stb. rendes volt, de elég szűkszavú nem merem bevalanni h tetzik, ha suliba meglátom nem merek a szemébe nézni és persze nem is ksözönünk egymásnak :S de facebookon bökdösgetjük 1mást. Nagyon tanácstalan vok én 16,5 ő 19 a csaja meg 19,5 majd nem 20. Sos segítsetek! még nem volt barátom és eléggé béna vagyok, fogalmam sincs mi legyen a következő lépés, nemsokára elballag és a büdös életben többet nem látom szal kb 1 hónapom van :( mit tegyek? SOS! :)
2012. ápr. 7. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
írj rá
2012. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én szeretlek, ha ő nem!



De amúgy meg mi a f@szért bökdösöd, akkor már nem egyszerűbb lenne ráírni??!


Mi fiúk nem harapjuk le a lányok fejét, fordítva már esélyes, de már nem érdekel, megszoktam hogy sok a hülye lib@, remélem te nem azok közé tartozol, mert akkor megharagszom.

2012. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy 16,5 éves vagy most akkor döntsd el vagy 16 éves vagy,vagy pedig 17 .....
2012. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halott ügy.Nem is köszöntök egymásnak suliba...
2012. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hmm... én 22 vagyok, a párom 20 (én vagyok a nő) sok kiscsaj rá van akadva (értem ez alatt a korodbelieket), de ha válságban lenne a kapcsolatunk én akkor is szétcsapnálak, ha az én páromra próbálnál ráakaszkodni. :) Szerencsére ilyen problémánk nincs, mert a párom is csak nevet ezeken, nagyon szeretjük egymást, nincs szükség arra, hogy én beleavatkozzak az ilyen jellegű ügyeibe, de amint ez túl menne a normális határon, lehet én is bele avatkoznék és felvilágosítanám a leányzót a tényállásról, akkor is ha éppen válságban van a kapcsolatunk.


Ergo, ha normális akarsz lenni, akkor szépen kimaradsz a kapcsolatukból és maximum akkor közeledsz felé, írsz neki és mondod el mi a helyzet, ha már nincsenek együtt.

Írhatsz neki most is, de vállald a következményeket. :)

2012. ápr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát tervezem h irok, eddig annyit irtam neki tegnap h kerdezni akarok vmit, de nem valszolt meg. :) szoval varom mit fog irni......jah es akkor 16 eves vagyok, nem raakaszkodni akarok, hanem csak szeretem és tök tanácstalan vagyok, ezért várom a ti segítségeteket!! mert eléggé tapasztalatlan vagyok, és bolond is -.-
2012. ápr. 7. 13:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Amíg barátnője van rohadtul ne csinálj semmit.
2012. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ne?
2012. ápr. 9. 12:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Írj neki, ettől minden pasi lehidal! Pl: Úgy tudom, hogy épp szakítottatok, ha kell valaki aki megvigasztal én itt vagyok :)
2012. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hát az utolsót lehet hanyagolni kéne. Túl könnyen adnád magad. Nekem nem jönne be.

Beszélj vele. Beszéltesd. Mi férfiak amúgy azonnal levágjuk, ha bejövünk valakinél (illetve szeretünk ebben a hitben lenni). Ha komolyban gondolkodna, akkor köszönne, de az a lényeg, hogy ne ilyen kamu dolgokról beszéljetek, hogy suli meg tanulás... abban nincs élet. de persze ne egy interjút kezdj el csinálni, hanem kezdj el valami olyasmiről beszélni, amibe közbe tud szólni. például: "tavaly nyáron kaptam egy gitárt mert sikerült a ...-m és azóta próbálok megtanulni rajta játszani, egyszerűen imádom a xy zenét. Van hangulata a tábortüzes buliknál.." Nem kérdezel semmit, de ha érdekled a srácot, akkor egy ilyen műmondatba is bele tud beszélni. Persze igazat mondj, meg olyat, ami érdekelheti. Kis pre-selection kellene, hogy mit szeret mit nem.

beszélj vele, lehet kizökkented a hétköznapjaiból és majd kialakul valami.

(És ne erőltesd, neki kell majd meghoznia a fontosabb közös döntéseket. )

2012. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!