Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes a másiknak ajándékokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a másiknak ajándékokat adni?

Figyelt kérdés

Ilyen pulcsit, meg cuccokat, meg ilyesmit?


Mert az összes ismerősömnek az volt, hogy ha szakítottak, akkor dobálta ki a pulcsit, nyakláncot, karkötőt, meg ilyeneket, mert "úgyis csak Ő jutna erről eszembe..."


Szóval jó ilyen ajándékokat adni a másiknak? Lehet hogy úgyis a kukában köt ki mindegyik nem?



2012. máj. 13. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolat lehet, ha már most a szakításon jár az eszed :D
2012. máj. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyi erővel felesleges ennünk:D úgyis megemésztjük és ismét éhesek leszünk:D
2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a legjobb ajándék egy gyerek, amit te injektálsz a hölgybe. kíváncsi vagoyk, hogy azt dobálná-e ki az ablakon.
2012. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég hülyeség, az exemtől marha klassz dolgokat kaptam. Párszáz forintos dolog, nincs nagy értékük, de mai napig tetszenek és szeretem őket, eszem ágában nem lenne kidobni.

Semmi érzelem nem fűz az exhez, egyáltalán nem akarom visszafogadni, semmit nem akarok tőle, de 1-2 ékszer, és hasonlók, amit tőle kaptam annyira tetszenek, hogy semmi pénzért nem dobnám ki, még úgyse, hogy nincs különösebb értékük. Maga az ajándék tetszett, és ennyi.


De tudtommal az én exem se dobálta ki, amiket vettem neki, mivel nem haszontalan hülyeségeket kapott, hanem amikre tényleg szüksége volt, és tényleg tetszett neki, és épp ezért, minek mondjon le róla, csak azért mert szétmentünk?


21L

2012. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem úgy ahogy van felesleges ajándékot adni. mi amúgy nem dobtuk ki szakítás után, tök gyerekes. 21L
2012. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam, na nem azért, mintha szakítani akarnék a párommal, csak nemsokára egy nagyobbacska ajándékot fogok tőle kapni, és ennek okán merült fel. Nem tudom, szerintem nem gyerekes dolog kidobni, az új párom sem biztos, hogy értékelné, hogy az exemtől kapott cuccokban rohangálok. Persze ha valaki ettől el tud vonatkoztatni, jó neki, én nem tudok.
2012. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!