Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A csajok hamar ráunnak a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok hamar ráunnak a jó pasikra vagy ez mitől van?

Figyelt kérdés
Sok csajom volt mégis több mint a fele azért szakított velem mert azt mondta hogy megunt. Miért van ez? Azért mert nem bírják a csajok az olyan pasikat akik sokat foglalkoznak velük(ez alatt azt értem hogy hónaponta vittem nekik virágot, csokit, stb... Minden este felhívtam őket hogy jó8 kívánjak nekik, minden nap találkoztam mindegyikkel naponta 1-2 orát). Velem van a baj vagy azokkal a lányokkal akik annak ellentétére hogy annyi időt szántam rájuk végül rám untak?(Ezt a kérdést leginkább azért tettem fel mert a GYK-n egy csomó olyan kérdést láttok hogy "Hová tüntek a kedves, jó pasik?" mégis ógy látszik mikor kapnak egyet akkor arra meg ráunnak?)

2012. jún. 16. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazából fogalmam sincs mi bajuk van a lányoknak veled.. Én szörnyen tudnék neki örülni néha ha a barátom felhívna esténként jó8-et kívánni, vagy a munka mellett szakítana rám egy kis időt. Megértem hogy sok a dolga, de igazán megtehetné és még (nem kérem hogy teljesen) de egy kicsit lemondhatna a barátairól is.

2012. jún. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a pasik is hamar ráunnak a jó csajokra. Nehéz ebben logikát találni.
2012. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem meg a pasik is hamar ráunnak a jó csajokra. Nehéz ebben logikát találni."


Női logika...

2012. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalabb csajok igen.Viszont az idősebbek ezt nagyon is értékelik.
2012. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit üresfejű vagy.
2012. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Üresfejű miért lennék? azért mert túl sok időt törődök velük?
2012. jún. 16. 16:43
 7/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

sajnos most én is ilyen vagyok, mert ez a fiatalsággal jár. tudom, hogy pár év múlva két kézzel kapkodok majd egy olyan fiúért, amilyen az előző barátom volt. szinte ugyanezt csinálta, de nekem már sok volt.

tizenévesen a romantika és a töménytelen mennyiségű édes gesztus szerintem sok egy lánynak. ebben a korban inkább olyan fiúval jönne össze legtöbbünk, aki foglalkozik velünk, heti 3-5ször találkozni akar, viszont rengeteget lehet vele nevetni és van közös téma is. aki néha olyanokat szól be, hogy megsértődök, de a többi esetben vicces és jó, hogy húzzuk egymás agyát...

majd pár év múlva igen, ilyen romantikus fiút szeretnék, aki törődik velem minden nap, minden este és sokszor eszébe jutok. de nem most. szerintem amúgy sem a hosszú kapcsolatokról szólnak ezek az évek, bár nem mondom, hogy nem lennék benne, egy olyan fiúval, mint amilyet leírtam az imént

16L

2012. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja és az, hogy te jó pasinak titulálod magad, az egy dolog. de a lányok is így vannak vele? nem vagy közben unalmas? mindig tudtok beszélgetni? hagyod érvényesülni a barátnődet melletted?

szerintem ezeken gondolkozz el! 7. voltam

2012. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6odiknak: köszönöm a választ :D próbálok akkor inkább ilyen lenni és majd 18 visszaveszem régi énem.

7ediknek: Bevallom ez egy kicsit egós volt a részemről hogy jó pasinak neveztem magam. Miután szakított velem egy pár olyan csaj aki azért hagyott el mert unalmasnak tartott, megkérdeztem tőlük hogy amúgy untattam őket? És a mindegyiktől ugyan azt halottam: Rendes meg jó srác vagy csak unalmas volt már egyszerűen a kapcsolatunk, semmi ujjat nem mutattál. Járok ki haverokkal, sportolok szinte mondhatni mindenkivel jóba vagyok bulizni is tudok csak nem vagyok az a vad állat típus aki minden második nap részeg.

2012. jún. 16. 18:13
 10/10 anonim válasza:
Nézd, én ugyanilyen voltam (lány vagyok). Nagyon sokat törődtem a barátommal, kedvenc kajáját főztem, mindig azt kapta karácsonyra, amiről álmodozott (én persze semmit nem kaptam, szó szerint semmit), lehet, hogy ez közönséges, de szexuálisan is minden vágyát teljesítettem (a környezetem visszajelzései alapján "jó nő kategória vagyok"), a megtakarított pénzemből kölcsönadtam a különóráira (persze egy fillért se láttam belőle), aztán nemcsak hogy úgy kezelt mint egy darab ...rt, de még meg is csalt, sokáig, a hátam mögött... aztán a végén kidobott. Nagyon össze voltam törve és úgy gondoltam, velem van a baj, mert nem lett volna szabad őt ennyire "elkényeztetni". És hogy keményebbnek kell lenni a pasikkal, és véletlenül sem kedvesnek lenni velük. Aztán jött a mostani barátom..és mit ad Isten, két éve együtt vagyunk, ugyanolyan vagyok, mint voltam, és nagyon nagyon szeretnek. Úgy érzem, megbecsül, örül ha a kedvenc kajáját főzöm, soha nem élne vissza semmiféle szexuális dologgal velem szemben, én kapom karácsonyra az áhított ajándékot és tényleg nagyon nagyon szeret úgy és azért, amilyen vagyok. Így nem hiszem, hogy veled lenne a hiba, egyszerűen olyan lányt kell találnod, akinek az aki vagy, az a tökéletes pasi és nem akar mást.
2012. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!