Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik fiatalabb csajokra váltanak a csajok idősebb pasikra. Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 09:33
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

én azért 10 évvel fiatalabbal nem jönnék össze.

szóval maradjunk a 6-7 évnél max.


hogy miért a fiatalabbal? mert még "nevelhető"

2012. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Öröm és boldogság, mert így akkor ugyanazt akarják. :D
2012. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én meg azt vettem észre, hogy sok srác keresi inkább pár évvel idősebb lányok társaságát.

Aki pedig 30 évesen 18-20 évesekkel haverkodik, annak gyerek agya van és nem akar még felnőni, a fiatal lányok mellett ő is 20 évesnek érzi még magát. Szerintem ez gáz.

Ráadásul ha 40-50 éves lesz, akkor is a 20 évesekre fog bukni. Aki pedig idősebb férfit választ, az valószínűleg a biztonságot keresi és nem a szerelmet.

2012. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. és utolsó válaszoló!

Maximális respect!!!

Kb elmondtátok amit én gondolok, de persze egy kicsit kiegészíteném...

1. én se jönnék össze 10 évvel fiatalabb vagy idősebb csajjal az szent igaz, ezért le fognak lőni mert kiírom, de nem érdekel. Sztem azokkal már van valami baj, h ennyire nem talál a saját korosztályában magának párt.

2. igen biztonságot keresnek és még azt sem tartom kizártnak, h vmilyen szinten ezek az emberek sérültek. A biztonság meg sokszor anyagi ilyen esetekben lásd fiatal csaj akik szegények ki akarnak törni ebből..

2012. ápr. 25. 10:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Én éppen azért nem akartam nagyon fiatal lányokkal kapcsolatot, mert akarom őket nevelni.

A 30 feletti férfi, ha jól néz ki, akkor a 20 éveseknél is van keresni valója. Ha még normális is, akkor 40 felett is találhat párt. Különbséget kellene tenni, hogy valaki csak 10-15 év korkülönbséggel keresi-e párját vagy éppenséggel nem érdekli a korkülönbség.

Ezt a külső szemlélő nem láthatja.

2012. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Én éppen azért nem akartam nagyon fiatal lányokkal kapcsolatot, mert akarom őket nevelni."


Ezt a mondatod nem igen értem, te hány éves vagy és a párod mennyi?


Én nekem már az sok, hogy pl egy 30 éves egy 19-20 éves lánnyal jön össze, nekem már a 10 év korkülömbség sok, de ezt egyéne válogatja, nekem a max az a 7 év

2012. ápr. 25. 11:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez életkor kérdése. És hogy mit akar. Egy 20 éves srác szívesen kikezdene egy 40 éves nővel tapasztalatszerzés céljából, de nem akarná hosszú távra.

A lányok szeretik az idősebb pasikat, mert nekik már van egzisztenciájuk, a pasik szeretik a fiatal nőket, mert azok szebbek, ilyen egyszerű.

2012. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És akkor még az extra eseteket nem is vettétek számba :) Amikor férfi és nő között 20 év van. Ott aztán hatalmas a rizikó faktor. Persze biztos van akinél beválik, de az esetek 80% - ban érdekből megy az egész. Ez előbb utóbb ki is bukik.
2012. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy extra eset vagyok, nekem bevált.
2012. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Én éppen azért nem akartam nagyon fiatal lányokkal kapcsolatot, mert akarom őket nevelni.


Ezt a mondatod nem igen értem, te hány éves vagy és a párod mennyi?"


Elírtam: ... mert NEM akarom...

2012. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!