Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy szakítottatok? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szakítottatok? Annyira nem szeretnék fájdalmat okozni de muszáj.

Figyelt kérdés
több mint 4 éve vagyok együtt a párommal. Most vagyok 21 éves.Ő volt nekem az első mindenben, és az a helyzet hogy most már szeretnék kicsit egyedül lenni. Szeretem őt(szerelmes az nem vagyok) és nagyon fontos nekem de úgy érzem hogy mostmár szeretnék kicsit szabad lenni, nem függeni senkitől.Mindent megbeszéltem vele , ő tudja hoyg hogy érzek és azt is hogy szakítani fogunk, elfogadja és megérti.De annyira rossz érzés csalódást és fájdalmat okozni neki:(, viszont magammal is törődnöm kell, hogy én mit akarok és úgy érzem hogy muszáj elengednünk egymást. Azt mondja hogy nem, de tudom hogy kcisit megfog utálni majd ha tényleg szakítok...mármint biztos fog rám haragudni. Ti hogyan dolgoztátok ezt fel? mármint hogy sok évig szinte mindennap láttátok egymást és hirtelen semmi, meg a lelkiismeretfurdalást hogy ti dobtátok el a kapcsolatot.

2012. jún. 16. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
te tulajdonképpen már szakítottál is. azt mondja megérti. akkor mi a kérdés? fájni fog neki biztos, de majd meggyógyul. én nem is akarnék olyannal együtt lenni, aki már nem szeret.
2012. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fészbúkon, mert az a trendi!
2012. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most komolyan? Kitöröltetem a kommentedet és beírod újra? de szánalmas...
2012. jún. 17. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha 15x törlöd aki akkor 16x írom be!


Szerintem meg az ilyen kérdések a szánalmasak.


"Szeretem, de nem akarok fájdalmat okozni neki, de mégis szakítok vele."


Akkor te NEM SZERETED!


fogyatékos

2012. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te mekkora paraszt vagy...figyelj. Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor NEM KELL...Ha derogál a kérdés neked akkor ismétlem NEM KELL válaszolni. 4 év alatt képzeld el hogy van úgy h kihül a szerelem és a szeretet sem erős annyira. És miért olyan rohadtul hihetetlen ,hogy 4 év után ragaszkodok hozzá és nem akarok fájdalmat okozni neki ??? hülye nyomorék.
2012. jún. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!