Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet könnyebbé és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet könnyebbé és elviselhetőbbé tenni az ilyesfajta fájdalmat?

Figyelt kérdés

Túl vagyok már pár kapcsolaton,volt jó és rossz is de ez más,ebben biztos vagyok.nem lehetünk együtt,kapcsolata van,de tudom az első perctől,hogy nekem ő lenne az igazi és így nehéz ezt elviselni.Néha olyan jó lenne felhívni és megkérdezni hogy van stb,de nem tehetem,mert tiszteletben kell tartanom hogy van valakije.

Nem akarok neki rosszat,azt szeretném boldog legyen ezért nem keresem,de nagyon nehéz elviselni ezt így.

Tippek,hogy hogy bírjam ki és ne keressem?

Köszi előre is.


2012. jún. 15. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvass valami humorosat.

Jaroslav Hasek:Svejk

2012. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha boldog azzal akivel most van együtt, akkor ezt fogadd el. Ha sokáig sóvárogsz érte, akkor csak rosszabb lesz. Lehetőleg tölts több időt társaságban, barátaiddal/barátnőiddel és ne erről beszéljetek. Egy idő után el fog múlni, és biztos találsz olyat akinél ismét ezt fogod érezni (csak még jobban).
2012. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egy darabig állította,hogy nem az,most azt mondja boldog...

Nem tudom már melyik az igaz,de ettől függetlenül én nem akarok bele rondítani a kapcsolatukba,nem lenne fer.


A könyvet megnézem majd. :)

2012. jún. 16. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!