Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az új barátom nem akar gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom nem akar gyereket, folytassam egyáltalán a kapcsolatot így?

Figyelt kérdés

Nem mintha sürgős lenne (én 21, ő 29), de én teljesen biztos vagyok benne, hogy szeretnék gyereket, ő pedig nem akar apa lenni. Igaz, hogy még csak pár hete vagyunk együtt, de nem "időpazarlás" ez így? Mivel még nem vagyok teljesen belezúgva, nem lenne olyan nehéz kilépni...

Másrészt még ha akarna is, nem érzem úgy, hogy olyan jó apa lenne, ezért elég valószínű, hogy nem ő lesz életem párja..

Érezzem jól magam és kész?



2012. jún. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
42%
pár hete vagytok együtt és nem akar gyereket??? b@szod, ez normális
2012. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
42%
Okos vagy kèrdezô,ülj elôre... (h_lye)
2012. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Nem egyezik a véleményetek. Nem passzoltok, minek erőlködni?
2012. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
30%
Sztem az a kissebb baj,h pár hét után nem akar gyereket. Az a nagyobb,h nem vagy belezúgva:) H lehet igy kapcsolatban lenni valakivel. Már ha ezt kapcsolatnak lehet nevezni...
2012. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
64%
Első kettő hülye: nem MOST akar babát, hanem élete folyamán valamikor!! Szövegértés...
2012. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
80%

Ki mondta, hogy pár hét után akarnak/nem akarnak babát? Hogy bírja valaki így értelmezni?

Pár hét után még belefér, hogy nem szerelmes valaki, kialakulhat lassabban is. 1-2 hónap után necces szerintem.

2012. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
43%

Hihetetlen mennyit lebírtok ti nők művelni babaprojekt miatt,én ezért nem merem magam bele adni egy kapcsolatban.Miért nem lehet megérteni,hogy a pasinak ráér,35 felett kell érdemes gyereket vállalnia.Kérdező van neked fogalamd mennyi pénz egy gyerek?

Nem 1-2 százezer forintos plusz kiadás hanem akár 2-4 millió is lehet.

Még biztos a jövőjét építi,nem gyerek vállaláson,és ez a normális ha meg van minden na akkor jöhet szerintem.

Ne nyaggasd ezzel,mert ez riadó a pasiknak.

2012. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Még kb 5 évig nem akarok gyereket! De ő soha...

Amúgy eléggé hülyét csináltam magamból, mert megemlítettem :D Ááá de gáz volt:D

2012. jún. 27. 15:06
 9/63 anonim ***** válasza:
62%
Azért mert most azt mondta,h soha nem akar gyereket, nem biztos,h 5-10 év múlva is igy gondolja. Honnan tudná mi lesz a jövöben? Minden és mindenki változik, szóval ez hülyeség. De ne ezen múljon,h vele maradsz e vagy se...
2012. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
69%
Lépj le. Én 21 évesen elmentem nődokihoz, vizsgálat során kiderült, hogy elég nehezen lesz majd nekem gyermekem, sőt magamtól nem tudok teherbe esni. A 26 éves páromat jobban megviselte a dolog, mint engem. Fantasztikus, ahogy mellettem állt és akaratlanul is jöttek az utalások, hogy bizony ő akar gyereket és tőlem kell neki :) és akkor még csak 3 hónapja voltunk akkor együtt
2012. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!