Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról aki azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról aki azért nem akar komoly kapcsolatot mert nem akar többet szenvedni ha esetleg vége lenne?

Figyelt kérdés
Ha valaki kezdeményezne elhajtanám, még akkor is ha életem szerelme lenne. Nem akarom bevállalni, hogy esetleg vége lehet. Nem akarok többet ekkora fájdalmat, nem akarok többé szeretni senkit. Nem akarom, hogy bárki közel álljon hozzám. Keressek pszichológust? Ő tudna változtatni ezen vagy csak olyan lenne rám hatással aki tényleg szeretne?
2012. máj. 24. 18:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Banyek, ugyanígy vagyok én is! Engem simán lehülyéznek érte, de lesz*rom.
2012. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:

Szakítás után én is így éreztem magam jóóóó sokáig, de aztán magától elmúlt.

Nekem új hobbik, új barátok segítettek ebben.

2012. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
A pszichológust nem tartom rossz ötletnek neki elmesélheted mi az ami miatt ilyene következtetésekre jutottál és hogyan lehet ezen változtatni. Minden ember fél a rossz dolgoktól egy szerelem végétől de sajnos ha nem vállalod be a kockázatot hogy vége lehet az egésznek akkor nem lehetsz soha boldog sem... Minden rizikót vállalni kell az élet nagy része is olykor ezzel jár, viszont ha nem teszed soha nem is élsz igazán.
2012. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
A szívednek nem tudsz parancsolni és ilyen esetekben legyőzi az észt. Miért nem adod meg az esélyt magadnak arra, hogy boldog legyél? Ne húzz magad köré falakat, a jót is kizárod, nemcsak a rosszat!
2012. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 ASOT ***** válasza:

egyszerűen fél!


De amúgy meg ez hosszú távon egy hiszti! Akárhogy is van, ez önsajnálat és hiszti!


az élet megy tovább, az emberek nem egyformák, és igen elb@szhatja ezzel az életét az illető, mert nem tudhatja h kit enged el....


az esélyt meg kell adni annak aki szimpatikus és szívesen megismerné az ember, csak előbb meg kell ismerni.

2012. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
20 évig nem volt semmi, neten ismerkedtem aztán így alakult... Nem akarom leírni részleteket hogy volt. Most megint várjak éveket a semmire vagy arra, hogy összetörjenek... Egy kapcsolat sem garancia a boldogságra.
2012. máj. 24. 19:08
 7/43 A kérdező kommentje:
Akkor nyitott maradok, de csak akkor engedem meg magamnak, hogy szeressem őket akik már komolyan szeretnének valamit, aki nem akar többet én meg el tudnám képzelni azzal meg nem is beszélek többet...
2012. máj. 24. 19:11
 8/43 ASOT ***** válasza:

azt akinek megengeded h veled legyen azt meg kell ismerned! és amíg nem ismered addig ne engedd közel magadhoz ...és amíg nem ismered addig nem éri meg szereti...


De! Ez így önmagában az egész hülyeség, h azért nem mert akkor megint összetörik a pici szíved! Ez benne van mindig! lehet h 10 év múlva szakítasz vagy ki tudja.


Hülyeség ezzel így leállni.

2012. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem tudnám bevállalni..., így is halott vagyok érzelmileg. Elpocsékolt idő lenne akkor ha vége... Hiába engedek közel bárkit is, arra sincs garancia, hogy belém szeretnek majd és, hogy velem akarnak lenni egy életre.
2012. máj. 24. 19:27
 10/43 ASOT ***** válasza:

mi vagy te nyuszi?

fejezd ezt be mert most rögtön kib@szlak az ablakon!


ha így gondolkodnának az emberek akkor jobban tenné mindenki ha örökre szűz maradna és nem lenne senkije.


B@romság! Az okés h egy darabig emészti az ember magát meg agyal a dolgokon szakítás után.

De az h ezért nem kell soha senki az egy hülyeség!

Esélyt kell adni másoknak, Fordítva neked is esélyt adnak....

Meg kell ismerni az illetőt, csak nem egyből a közepébe vágni, szépen lassan.


szóval fejezd be az önsajnálatot meg a hisztit, mert odamegyek és beraklak a hideg zuhany alá, a sorstársaiddal együtt!

2012. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!