Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni, ha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha szakítás után az egyik fél majdnem meghalt öngyilkosság miatt, így zsarolva a másikat?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmmel történt meg az eset, teljesen ki van idegileg. Szakított a barátjával, aki nem tudja őt elfelejteni és gyógyszereket vett be, barátnőm hívta ki a mentőket hozzá, hogy megmentsék az életét. Ráadásul a férfinek már van 3 gyereke, barátnőmnek 1, közös nincs. Barátnőm újból össze jött vele, féltés miatt, nem tudna elszámolni a lelkiismeretével, ha megint történne valami, ilyenkor mi lenne a helyes megoldás?

2012. júl. 7. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell világosítani, hogy ha biztosra akar menni, akkor inkább ugorjon.

Undorító az ilyen érzelmi zsarolás.

2012. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A vonat, mindent visz.


Szakítottatok, ez már nem a te dolgod!

Tartsd ehhez magad!

2012. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy barátnőmmel történt,nem velem, gondolkodom rajta, hogy megmutatnám neki a kérdést és válaszokat, remélem nem sértődne meg.
2012. júl. 7. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Valahogy próbálja meg megutáltatni magát??
2012. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Undorító bizony! Egyetértek. Önző tett - nem gondol sem a férfire (akit úgysem lehet hosszú távon érzelmi zsarolással magam mellett tartani), sem pedig az összes gyerekre, akik ez az egész cirkusz maga a pokol.


A barátnődnek jó volna egy pszichiáter, és a srácnak is, hogy képes legyen vele szakítani úgy, hogy ne legyen semmiféle bűntudata. Mert annak nincs alapja nála! Ő nem hibás, csak mert nem bír élni egy ember mellett és szakítani akar vele.


Ha valaki öngyilkos akar lenni, akkor az lesz, az ő döntése. Ám ezzel fenyegetni állandóan egy másik felet, ezzel sakkban tartani, és ezzel rettenetes - soha, vagy csak nagyon nehezen kiheverhető traumát okozni a kicsiknek - ez maga az Önzés és maga a Gonoszság.

2012. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lelkiismeret-furdalást kelteni a másikban nagyon piszok, önző dolog. Nem hagyja élni a másikat úgy ahogy a másik szeretné.
2012. júl. 7. 21:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki ilyet tesz, azt hagyni kell, ha megöli magát, hát megöli, nem tudom az ilyen zsarolós alakokat sajnálni...

Csodálom, hogy nem fektették még be valahová... pláne, ha csak ő neveli a gyerekeket...

2012. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös: a hapsi gyógyszerezte be magát, nem a nő csinálja ezt a hisztit!
2012. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ok. Sorry, elnéztem.


A helyzeten és a leírtakon, pláne a lényegen semmit sem változtat. Aki ilyen durván érzelmileg zsarol, az mind önző szemét ember. Akár férfi, akár nő.

2012. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nevetséges.

Nekem is volt egy barátom, aki folyton ilyenekkel jött, hogy ő megöli magát. Semmi de semmi lelkiismeret furdalást nem éreztem egy percig sem. Csak az undort éreztem, hogy így zsarolt. Ha pedig tényleg megtette volna, egy percig sem tudtam volna sajnálni.

Nem szabad hagyni, hogy sakkban tartson egy ilyen ember!

2012. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!