Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Már kétszer probált öngyilkos lenni, egyszer ismeretségünk előtt még, egyszer pedig kapcsolatunk elején (én hívtam rá a mentőket), azóta, mondjuk úgy kiszeretem belőle, nem lehet vele tervezni, az anyjával való kapcsolata is "pszichológiai esett". Egyszer már próbáltam vele szakítani, akkor megzsarolt, hogy öngyilkos lesz, meg hogy minek mentettem meg stb stb...
2011. dec. 8. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
menyi idősek vagytok ?
2011. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő 28 én 21
2011. dec. 8. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Közösen elmenni valami pszichiáterhez vagy pszichológushoz és ott talán meg tudnátok beszélni a dolgokat csak valahogy a barátoddal is tudatni kéne hogy beteg és ezen segíteni kell

hogy el tudjatok menni és ott kénem meg beszélni hogy le akarod zárni ezt a kapcsolatot vele és ott még segítenek is majd neki túl lépni ezeket a gondokon

2011. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Legalább nem a te hibád lenne.
2011. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyjd, hogy ezzel sakkban tartson. Szakíts vele.
2011. dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Atees válasza:
Szánalmas az ilyen ember aki ezzel fenyegetőzik, ne foglalkozz vele. Nehogy már azért járj vele szánalomból h ne tegye meg. Nevetséges. Persze félsz attól h az esetleges halála a te lelkeden szárad de magaddal is kell foglalkozz. Ne tedd tönkre az életed ilyen marha miatt :)
2011. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!