Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti észrevettétek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észrevettétek, hogy egy lány nehezebben teszi túl magát a szakításon, mint egy fiú?

Figyelt kérdés

Jó,nyilván nem minden esetben van így.De komolyan ezt vettem észre.

Mi ennek az oka?

Ha a srác szerette a lányt,hogy tud olyan gyorsan továbblépni?

Fiúk,nektek kb meddig tartott lezárni egy hosszabb kapcsolatot?



2012. júl. 11. 13:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, ha a ff-ak is hamar feldolgoznák. Ha már szakítunk, miért szenvedjen feleslegesen?


Nem lelem örömöm benne.

2012. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani emberfüggő. Annyit lehet talán megállapítani ha mindenképp szeretnénk valamilyen statisztikai jellegű következtetést levonni hogy a nők általában érzékenyebbek, de ezt is inkább úgy fogalmaznám meg hogy több az érzékeny ember a nők között mint a férfiak esetében.

Én férfi vagyok megvisel egy szakítás, volt hogy fél évig ki voltam persze nem abban az értelemben igyekeztem valamit kezdeni magammal, sportoltam de lelkileg padló. És egy évvel később is rendszeresen rá gondoltam. Több mint egy év volt teljesen lezárnom és továbblépnem.

2012. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. 1 év???


És hozzáfűzném: nem minden nőnél látványos. Akinél igen, az alapból is jobban kimutatja az érzelmeit.


Az 1 éven azért lepődtem meg, mert belegondoltam: a ff-ak talán még egy év múltán is "rágódnak" az exen? :O

2012. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ma 14:10 vagyok.

Én nő létemre 4 év után is rágódok az exen (és milyen véletlen, hogy ő az a bizonyos személy, akitől az előző hozzászólásomban elhangzott mondat származik:-S Röhej...)

2012. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az én legutóbbi exem (bár engem dobott egy hónapja) én úgy látom elég jól elvan. Azóta haverozik, iszik, bulizik. Új csaj ismerősök fb-n, lehet elköltözik más városba dolgozni...Szóval elvan, mint hal a vízben. Én meg szenvedtem, mint a kutya, most jutottam el oda, hogy kezdek apránként ismét erős lenni.


Volt egy barátom akivel 5 évig voltunk együtt, nagyon sokszor megalázott, megbántott... a végén ő dobott, összejött egy csajjal két hétre rá...majd mégis az kerekedett ki a dologból hogy több, mint háromnegyed évig iszonyatosan ki volt borulva, mert rájött mit veszített el.

Tehát...szerintem egyénfüggő:kinek mennyit jelentett a másik, mennyire érzelmes és élethelyzetfüggő is a dolog.

22/L

2012. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Személyiségen is sok múlik, pl egy ikrektől ne várja senki hogy "könnyeket hullajtson" egy ráktól meg azt hogy ne.
2012. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. volt olyan barátom, akivel maximum két hónapig voltunk együtt, és szakítás után totál depressziós lett, pedig jóformán alig ismered a másikat 5-6 hét után. elég gáz volt.

viszont olyan barátom is volt, akinek két hétre rá másik barátnője volt, én meg még egy-két hónap után is sírva fakadtam, ha részeg voltam és eszembe jutott :D

2012. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó szerintem egyáltalán nem gáz az hogy valakit két hónap után megvisel egy szakítás, én magam is voltam ilyen helyzetben. A gáz az, ha úgy viselkedik, könyörög, sír stb...


Egyébként ez a dolog nem időfüggvénye, hiszen ha szerelmes leszel (aminek a kialakulása VÉGKÉPP nem időfüggvénye) akkor az ugyanúgy fájhat két hónap után mint két év után.. egyébként is vannak olyan emberek akik ragaszkodóak, hamar alakítanak szoros kötődést,lehet hogy bizonyos embereknek ehhez hónapok évek kellenek de el kell fogadni hogy van ilyen is. Amúgy én vagyok a 11-es és a korábbi kérdésre válaszolva igen egy év...

2012. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mármint 12-es és a 11-es kérdésére válaszolva... o yeah
2012. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!