Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, de én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de én még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki régebb óta tetszett nekem,és én is neki. Összejöttünk,de ő rövid időn belül szakított velem facen. A szövegében viszont azt írta,hogy szeret,én is őt,ebből arra látok esélyt,hogy talán még van esély...szívem szerint én kérlelném,hogy fogadjon vissza,de az eszem azt diktálja,hogy ez szánalmas hülyeség,és a barátaim szerint is,hogy "ha egy madárka már kirepült a fészekből,akkor az ne jöjjön többet vissza". Mit csináljak? *-*

2012. júl. 15. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

ha egy pasi dob téged, miért fogadna vissza?


Tudom bunkón hangzik de ezt nem értem. Ha egyszer szakítok a másikkal mért kéne erőltetni még1x? Ha már akkor nem müködött??

2012. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mizuzizu92 ***** válasza:
Meg senki nem szakít facen csak az idióták már bocsi .
2012. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszintén? Azt amit a szíved diktál! Valami azt súgja, hogy fiatal lehetsz, így ezt most még simán megteheted. Nekem már családom van és sajnos elég nehéz szituban vagyok érzelmileg egy pasival... de ez más téma!


Szóval, elég gáz, hogy a neten szakított, de nem is tudom miért nem lepődöm meg ezen. Lényegében szerintem ne írd le szó szerint, de azért adj neki egy jelzést/célzást, amit tudod, hogy egyértelműen érteni fog.


Ha kell Neked, ne hagyd elmenni (ez is tapasztalat) csak büszkeségből, de azért ne ess át a ló túlsó oldalára sem. A barátaiddal meg ne törődj, nem róluk van szó, hanem a Te érzéseidről. Ha Neked ő kell, akkor ő.


Ha ő is akar Téged, akkor bizonyítsa be (de ne csak egy fb-os üzivel), és talán adj neki még egy lehetőséget.


30N

2012. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Idióták meg az éretlen gyerekek szakítanak személytelenül. Manapság a pasik 30 felett kezdenek el beérni, úgyhogy egy tininél (és gondolom ő még az) nem is kell ezen csodálkozni sztem.


Természetesen kivételek mindig vannak, bocsánat tőlük az "általánosításért"!

2012. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudom,nehéz,de próbáld elfelejteni. Az idő minden sebet begyógyít. Az az ember,aki facebookon szakít,az gyáva. Olyan emberre,férfira van szükséged,aki nem gyáva,hanem férfi minden körülmények között,és vállalja a tetteiért a felelősséget! Szedd össze magad,változtass a ruhatáradon,magadon,lássa,hogy mit veszített,és hidd el,találni fogsz valakit,aki meg fog becsülni!:)
2012. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, megírod, hogy hány évesek vagytok?


Sztem a srác még csak tini, így nem úúgy reagálandó le, hogy szakított a lánnyal, mintha egy érett felnőtt férfiról lenne szó. Nem tudhatod, hogy azért szakított-e mert valaki teledumálta-e a fejét valamivel vagy mert tényleg nem akart a lánnyal lenni.


Bocsi, nem vitázni és nem is védeni akarom a srácot csak a tinik - ha tényleg az, már kíváncsi vagyok :) - csinálnak néha hülyeségeket.


Nekem tiniként például volt egy olyan esetem, hogy iszonyatosan bejöttünk egymásnak a sráccal, de őt befolyásolták a haverjai, így végül nem lett semmi. Utána még volt, hogy felhívott és tudtam lehetett is volna valami és igazából így kb. 15 év után még mindig ha meglátom olyan "huh" érzésem van (totál szerelmes voltam anno) vagyis tudom, hogy nem konkrétan miatta és miattam, mint inkább a környezetünk miatt nem lett belőlünk semmi.


Aztán annak is van esélye, hogy tényleg egy idióta a srác vagy pasi ... ki tudja.

2012. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát...mind a ketten a tizenéves korunkat éljük. A nagy,drámai szövege után azért küldött még egy SMS-t,hogy sajnálja,hogy facen kellett. De hogy ennek mi értelme volt...? -.-" Ez most akkor egy "Azért még megvan a számod xDD" célzás volt,vagy mi? Ráadásul elvileg most van még egy lány a dologban,és ezt elmondta a közös barátainknak,aztán nagyban mentegetőzött nekik,hogy de ez azért már utánam volt...
2012. júl. 16. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Így azért egy picit változott a képlet. Most azt mondom, hogy dobott egy másik lányért. Ne haragudj, de nekem most totál ennek tűnik.


Mit csinálj? Nézz egy másik pasi után! Van belőlük elég, hidd el. Biztos találsz majd jobbat is.

2012. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!