Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan tudtátok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudtátok elfelejteni azt, akit szerettetek?

Figyelt kérdés

Több, mint két hónapja szakított velem a barátom, azt mondta, hogy már nem érzi ugyanazt.

Eleinte nagyon fájt, majd egy hónap múlva enyhült, azt hittem túltettem magam a nehezén DE..

Mostanában megint rámjön sokszor a szomorúság és azt érzem, hogy szeretem őt. Hiába próbálok rá haragudni, a sok negatív tulajdonságára, azt érzem belül, hogy én így szeretem őt, mindennel együtt.

Hogyan lehetne ezt az érzést kiölni magamból, hogyan tudnám elfelejteni?

Tudom, hogy ő nem érez így, valószínűleg nem hiányzom neki, lehet már más lányok érdeklik, ezért szeretném ha bennem megszűnne ez az érzés, nem akarok tovább szenvedni.



2012. aug. 15. 21:19
1 2
 1/11 Feri921103 válasza:
bakki sehogy, ha igazán szeretsz valakit, akkor soha a b***s életben nem felejted... sajnálom, de mindenkinek ezzel kell élnie...
2012. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rajtad egy másik érzés segíthet, egy új szerelem ami " felülírja " a régit + még több idő...
2012. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a leghosszabb felejtésem 4 évig tartott. Aztán később megedződtem a későbbi csalódásokkor és ez az időmennyiség már leredukálódott. Az egyik módszer ha kevésszer vagy olyan helyzetben, ahol agyalhatsz(munka,társaság,hobbi,szórakozás,tanulás,sport ezerrel,soha ne legyen egy szabad perced sem elmélyülni a gondolataidban,emlékeidben).A másik, ha eldöntöd agyban, hogy te jobb vagy annál, hogy rágondolj egy emberre feleslegesen és vagy megutálod, vagy valahogy elfelejted.
2012. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sok,sok idő..
2012. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az idő tényleg segít :) +nyitottság :) az új dolgok, emberek felé. Barátkozz, ismerkedj :)
2012. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el az idő segít,még 1-2 hónap és még jobb lesz.Csak akarni is kell hozzá.Te is akard elfelejteni őt és az új felé nézni!
2012. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy eve nem sikerul, pedig nem is futunk ossze. De megis minden na gondolok ra.
2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyesmi van , de most komolyan ilyen sok idő ? Már 1 hónapja megy nálam , közepén volt egy enyhülősebb rész de azóta megint nagyon rossz . Nem tudom hogyan tudom ennyire szeretni mikor egyértelműen nem kellek neki (lényegében 1 hét múlva más kellett neki utánam) ... ilyen az élet .
2012. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Am 16/F .
2012. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez ugyanaz amikor leszoksz egy drogról és belegondolsz hogy milyen jó lenne újra tolni a cuccot, hormonfüggőség ne aggódj.
2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!