Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hibásnak érzem magam. El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibásnak érzem magam. El kellett volna hagynom, vagy még nem késő?

Figyelt kérdés

Párommal évek óta együtt vagyunk, én megmondtam neki még a kapcsolat elején hogy frigid vagyok, nem lesz szex, és jobb lenne mást keresnie. Ő mégis erősködött hogy együtt maradjunk, pedig bárkit megkaphatna, tényleg.

Aztán valamelyik nap felhozódott a téma, és mondta mára már ő sem kívánja a szexet, cseppet sem. Én annyit tudtam mondani hogy sajnálom hogy ez lett a vége:S Ő azt mondta Ő is. Ismerem a párom, és éreztem benne hogy hibáztat engem kissé. Jobban tettem volna ha inkább én hagyom el akkor? Nagyon hibásnak érzem magam, hogy belőle is frigid embert csináltam :/ Nem is tudom mire számíthattam volna, és azt se most miért írom ezt a kérdést, csak már nem tudom mi lenne a jó döntés..szeret, szeretem, de ez így nem oké :(



2012. aug. 17. 23:59
1 2 3 4 5
 1/43 Évike147 ***** válasza:
Hát igazából jobb lett volna ha békén hagyod ha már így gondolkodsz..
2012. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Szakítottatok?
2012. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem, és Ő nem is menne bele ilyen érv miatt. De látom rajta hogy mint nőt, és kedvesét kíván, de olyan módon, mint például ha látsz a boltban egy szelet sütit, megkívánod, de egyébként nem kérnél sütit..talán még ennyi menteni való van benne..nem tudom mit tegyek:S
2012. aug. 18. 00:05
 4/43 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatnak egyébként se a szexre kéne épülnie


Ha emiatt nem hagy el(és persze nem csal meg mellette) akkor az azt jelenti hogy szeret!Ilyen az igazi férfi!Nem azok akiken 150kg zselé van mindenféle tetoválással és minden nap más nőkkel kúrnak miközben a párjukkal úgy bánnak mint egy kutyával.Igaz sok nő az ilyen férfiakat szeretik de én nem tartom őket igazi férfinak


És ki tudja,ha látod hogy nem hagy el,hanem veled marad mert szeret akkor lehet hogy megjön a szexhez is a kedved,csak idő és bizalom kell ehhez,ne hagyd el mert hidd el ő egy igen ritka kincs,nem sok ilyen férfit találsz a Földön


Itt egy kis olvasni való a frigiditásról,még sosem hallottam erről a fogalomról egyébként:

[link]

2012. aug. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

De hogyha a párod ragaszkodott hozzád a kapcsolat elején, annak ellenére, hogy te kijelentetted hogy frigid vagy, akkor nem magadnak hibásnak érezned.

A párod tudta mibe vág bele, de úgy látszik nem számolt a következményekkel...

2012. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
*nem kell hibásnak érezned magadat
2012. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Tudom, és pont ezért tartom magam önzőnek. Ő nem ilyen volt..3 évvel ezelőtt, a kapcsolat elején volt is szex..és imádta, imádott kényeztetni, de aztán szépen lassan megértette hogy nekem nem jó, és nem is kívánom a dolgot az idő elteltével. Tudom hogy szeret, elég sok minden történt is, ami jobban összekovácsolt minket mint más párt 10 év alatt...de ki tudja, ha engem kiheverne találna egy normális fiatal nőt magának..22 éves, nem egy ilyen mellett kéne leragadnia, hiába szeret:S
2012. aug. 18. 00:14
 8/43 anonim ***** válasza:
Bocs az indiszkrét kérdésért de akkor legalább orálisan kényezteted ha már melletted el kell nyomnia a szexualitását?
2012. aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
szégyenlem a választ, de nem, és nem is hagyja ha megpróbálkozom vele
2012. aug. 18. 00:18
 10/43 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hagyd hogy ő döntse el, kivel akar lenni. :)

Hogyha egyszer téged szeret, az ellen nem lehet tenni semmit...

2012. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!