Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el kellene hagynom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kellene hagynom egy csajt ha hamis facebookon akarja belőlem kiszedni hogy valóban szeretem-e?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell elhagynod de azér közöld vele h tudom h te vagy az és h sosem csalnálak meg stb...
2012. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 lila nyuszi ***** válasza:
Emiatt nem, nem lehet valami komoly kapcsolat ha dobnád és ha így "kell" megbizonyosodnia.
2012. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 15 évesen még jönnek-mennek a csajok, csávók, szóval akár ez is lehet egy indok.
2012. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

barátnőm ugyanez

hamis msn,meg fész

nem hagytam el,mert szeret,én is őt,csak szerintem nem bízik bennem

2012. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátnőmnek nem ez az egyetlen húzása :-(
2012. febr. 16. 10:56
 6/16 anonim ***** válasza:
mit csinált még?
2012. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

egy csomó csaj behülyül, ez nem feltétlenül ok a szakításra, ha lehiggad később :-)


ha tudod, hogy ő az, miért ne mennél bele a játékba? legalább eléri amit akar és megnyugszik :D


de hogy jöttél rá, hogy ő az?


30N

2012. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
El hívott hozzájuk (falusi, én városba nlakom) és nem volt otthon, szóval jól átvert, de mondja hogy szeret
2012. febr. 16. 11:04
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem pedig jól rá kéne szedned. Játsz te is kicsit vele...találj ki valamit, hogy a végén rájöjjön mekkora őrült volt, hogy kételkedett...kicsit ijessz rá, hogy ráébredjen mennyire idegesitő a kételkedése. Ha bejön, nem fog többé kerülő utakat futni hidd el!:)
2012. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bevallotta nekem hogy csinált egy hamis facebookot hogy kiderítse hogy tényleg szeretem e
2012. febr. 16. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!