Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottam a barátnőmmel, és szeretnék beszélgetni vele megoldatlan "dolgokról", jó ötlet ez? (Lent)

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja szakítottam a 16 éves barátnőmmel! (én 18/F)

De még mindig nem tudom magam túltenni ezen a dolgon hogy szétmentünk. Több mint félév után bedobta a törülközőt, csupa-csupa béna gyerekes, érthetetlen kifogásokkal hogy én ezt azt meg amazt csináltam csináltam, meg ki szeretett belőlem stb... "mi az hogy ki szeretni valakiből??" -.-'

De tényleges okot semmire sem kaptam, ami legalább logikusan hangzana, vagy fedné is a valóságot. Már a szakítás 2 hetében gondolkodtam rajta hogy beszélek vele, de nem volt nagyon merszem, most talán 1 hónap után szedném össze a bátorságom hogy felkeressem a lakásán!

Mert ez így nem állapot hogy éjjel-nappal, reggel-este ő jár a fejembe, hogy miért hagyott ott, miért használt ki stb.stb...és ez a rögeszmém már kihat a munkámra is, ami rettentően zavar!!

Egy jó barátom szerint ez elég szar ötlet, azt mondja tegyem már magam túl rajta, mint az összes többi normál ember....de sajnos ez nálam nem így meg, úgy érzem vannak itt még lezáratlan dolgok amiket illene velem megbeszélni.

A szakítás után az elmúlt 1 hétben annyit fogytam, meg olyan rosszul voltam, mint még életemben soha! Úgy érzem ennyivel tartozik!

MOST viszont lényeg a lényeg, hogy tartok attól, ha most odamegyek, akkor mindenki hülyének fog nézni a házában, hogy mi a francot keresek még itt 1 hónap után.... és talán igazuk is van, nem tudom tényleg, szerintetek?? Tényleg hülyének néznek??

Ebbe segítsetek légyszíves, nagyon megköszönném!!!



2012. szept. 5. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nyugalom, én is éppen asztalt készülök borogatni. Majdnem ugyanilyen sztori, még az életkor is stimmt.
2012. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet. Túl kell lépni. Én egyszer voltam hasonló helyzetben. Akkor írtam magamnak egy levelet amiben leírtam, hogy mit tett velem az akkori barátnőm, és ha fel akartam hívni vagy keresni akkor előtte elővettem a levelet és elolvastam. Ez nekem segített. Meg persze leírtam, hogy egy f*sz vagyok ha keresem.
2012. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

ha esetleg megnyugodnál tőle akkor keresd meg.

viszont az is előfordulhat, hogy még jobban felkavar..

2012. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire rosszul érzed magad, lehet, hogy jó lenne, ha találkoznátok. De sajnos előfordulhat, hogy ő már túltette magát rajtad, és csak magadat kínoznád egy ilyen találkozással.
2012. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Még ha túl is tette magát rajtam, attól még annyival megtisztelhetne hogy elmodja a tényleges okot és nem hagy tovább szenvedni, mert ezt már nem bírom!
2012. szept. 5. 20:26
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Magyarázkodni sem lett volna köteles, hogy miért múltak el az érzelmei. Nemhogy olyan magyarázaton törni a fejét, amit méltóztatsz elfogadni. Már ha nem elég jó ok az, hogy nem szerelmes.
2012. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

DE MILYEN DOLOG MÁR AZ HOGY NEM SZERELMES???

Ezt magyarázza meg már nekem valaki!! hogy lehet csak úgy kiszeretni valakiből akivel olyan jóba voltak több mint féléven keresztül?

2012. szept. 5. 20:34
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan felfoghatatlan, hogy az érzelmek elmúlhatnak? Ha egy 10-20 éves házasság véget érhet, egy néhány hónapos kapcsolat miért ne?
2012. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

NEM SZERET. 16 éves kamaszkori fellángolás. Tartott egy darabig majd szépen kihunyt.

Ha te ezt 18 éves "férfi" létedre nem bírod megérteni, arról egy 16 éves kislány nem tehet.

Arra nem gondoltál, hogy nem akart megbántani? Próbálta finoman előadni, hogy már nem akar veled lenni.

És igen. Tényleg hülyének fognak nézni. És ha előadod ezt a monológot még hülyébbnek. Ha meg kérdőre vonod, magyarázatot követelsz még 2 taslit is kaphatsz egy férfi rokontól.

Amúgy arról még nem hallottál, hogy a szerelem mulandó?

2012. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a benyomásom, hogy bármennyire is vágysz egy tisztázó beszélgetésre, pont mert ennyire ki vagy rá éhezve, nem állsz még készen rá. Mivel érzelmileg nyakig benne vagy, ezért valószínűtlen, hogy kulturáltan, kedvesen meg tudjátok beszélni, hogy mi is történt valójában. Valószínűleg valóban van valami a háttérben. De nem biztos, hogy közvetlenül te vagy a kiváltó ok, lehet ő változott, lehet egy harmadik, lehet bármi más is. Szerintem gondold át, hogy mi mindent kaptál ettől a kapcsolattól, és mennyi pozitív tapasztalatot szereztél. Fontos, hogy felismerd, hogy nélküle is teljes, egész értékes ember vagy, és bármiért is szakított veled, nélküle is tudod folytatni az életed. Ha el tudod fogadni a döntését, akkor már érdemes lehet az okokról beszélgetni, hátha tanulsz belőle, de csak ha ő is akarja. Kényszeríteni ugyanis nem lehet. Az viszont ne zavarjon, hogy mások mit gondolnak. Csak az számít te ki vagy, és mit akarsz valójában.
2012. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!