Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt. Nagyon sok rossz dolgot tettem, de mindig megbocsátott (nem megcsalásra gondolok, hanem a viselkedésemmel voltak bajok).

Eltelt már több, mint fél év, mióta hivatalosan szakítottunk (azóta sokszor összejártunk, találkozgattunk).

Mikor elkezdtem neki mesélni arról, hogy én még mindig szívesen folytatnám, akkor mindig hárított. Nem hiszi azt, hogy változtam. És már nem is akar velem lenni, mert volt már ezer meg ezer esély, és miért nem akkor kűzdöttem érte, amikor még volt értelme...

Szeretnék neki bizonyítani, de egyszerűen nem lehet. Mikor csókolgatni kezdem akkor mindig azt mondja, hogy ne, és látszik rajta, hogy nem örül neki. Viszont a szex még mindig ugyanolyan jól működik, erre azt mondta, hogy ez nem függ össze a többivel. Régebben mindig meg tudtam győzni, hogy folytassuk, szerintem most is menne, de nagyon nehéz, és szerintem sok idő kell hozzá, hogy "beadja a derekát". Mégis mivel kezdjem el a hódító hadműveletet? :)

Amúgy a srác huszas évei végén jár, és eléggé nyugodt, jó gyerek fajta, nincs is neki más nő az életében.

Én pedig lassan 20 éves lány vagyok, kicsit heves viselkedéssel.



2012. okt. 6. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hozzád való..
2012. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, de rájöttem, hogyha kiegyensúlyozott, normális párkapcsolatot akarok, ahol nem kell gyanakodnom, bizalmatlankodnom, és nem kell félnem attól, hogy elhagynak, közben boldog is vagyok, és szép és jó minden, akkor vele kell lennem.
2012. okt. 6. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki már csalódott annyit benned, hogy azt mondja "ne", akkor hagyd őt békén. Azt tanácsolom keress egy másik lányt akinek frissen csalódás nélkül bizonyíthatod hogy más jellem vagy, de lehet hogy az új miatt nem is kell változnod, mert ő úgy fog szeretni ahogyan vagy! Az exeddel nem érdemlitek meg egymást. Ő nem érdemel meg téged, mert nem fogadott el úgy ahogy vagy, te nem érdemled meg őt, mert nem voltál képes tekintettel lenni rá.
2012. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bocs: *keress egy másik pasit.....
2012. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg hagyd!tapasztalatból mondom.nekem is volt ilyen barátnőm, mikor szakítottunk utána egy darabig nem is akartam látni de kb. egy fél évre rá találkozgattunk,elcsattant pár csók is több nem volt!de mikor elkezdtem kicsit többet érezni megint akkor mondtam h álj!lehetetlen egy ilyen szakítítás után normális kapcsolatot kialakítani
2012. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem is kár érte gebeszteni! Csak a szex kell neki ezek szerint! Majd amikor már vissza utasítod,akkor rádöbbenhet,hogy még is te kellesz neki,vagy végleg rá jössz te is,hogy talán tovább kéne lépni!! Ne pazarold hiába az idődet!
2012. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már maga az egész amit leírtál szörnyen hangzik.


Sosem értettem, hogy tudnak némelyek tartás nélkül élni.

Miért kell tönkretenni a srácot? Mint egy tapadós ragasztószalag olyan vagy.

2012. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tipikus. ő lelép és rád dobja a lelkiismeretet. ő mosta kezeit. te meg el is hiszed, hogy te vagy a hibás :) de azért még szeret használgatni. annyit mondhatok, a nyomulás olaj a tűzre, csak menekülni fog előle. azt kellene megmutatnod mennyire egy értékes nőt veszített el, aki minden pasi álma, határozott és simán talpra áll. attól lehetsz vonzó. viszont nagyon úgy néz ki, a srácnak érzelmei nincsenek, így ez sem hatná meg, sőt ha lenne barátod, lehet veled együtt örülne a boldogságodnak...

sajnos egyéb ötletem annyi lehet még, hogy légy olyan, amikor a legelején voltál, amivel meghódítottad.

de egy érzelmileg elhidegült pasival egy exnő (akit már megismert, semmi újat nem tud mutatni) nemigen tud mit kezdeni.

2012. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
felejcsd el idővel sikerülni fog
2013. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Hogy is mondjam,.... csók nélkül az ember prostival szexel...

Szóval valahol ez a pozíciód.

2013. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!