Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátom! Rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom! Rá egy napra be is vallottam neki, mindent őszintén. Megbocsájtott, de én mégis nagyon rosszul érzem magam. Hogyan szerezzem vissza a bizalmát? 16/L

Figyelt kérdés
1 és negyed éve vagyunk együtt..Nemrég volt egy buli barátnőméknél, ahol elég sokat ittunk, és nem tudtam magamról, nem érdekelt mit csinálok.. Persze a piára nem fogok semmit..Elég csúnyán megcsaltam, rosszul vagyok magamtól..Ő viszont megbocsájtott, ez a legnagyobb szerencsém..De mégsem tudom mit csináljak, hogy visszaszerezzem a bizalmát.. Azt mondta bizonyítanom kell.. De mit csináljak? Aki volt már ilyen helyzetben, hogyan szerezte vissza a kapcsolatában a bizalmat? Minden tanácsot szívesen fogadok!

2012. szept. 23. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Idővel tudod csak visszaszerezni. Légy szerelmes, add önmagad, kedveskedj.
2012. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
hát buliba már ne menj...én barátnőm ilyet csinálna vissza fogadnám de hogy soha többé nem biznák benne az biztos és egy idő után elb.szodna egész kapcsolat gratulálok ügyes vagy :! :)
2012. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Persze az elsőnek igaza van, add önmagad... és csald meg újra, hiszen ez vagy te.


Két dolog lehetséges: a palid egy oltári láma és valóban elnézi a dolgot, vagy megtart, de cudarul rába.zol :)

2012. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, idővel
2012. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy, hogy az idő picit javithat ezen es sok bizonyitassal visszaszerezheted a bizalmat ha nagyon szeretitek egymast, de nem megy ez az agyik naprol a masikra.


Ketto pedig, hogy magadban is tudatositanod kell hogy eleg nagy hibat csinaltal, szoval az hogy rosszul erzed magad, az nem gond.


Szeresd, bizonyits, vagy gondold at a kapcsolatotokat, illetve viselkedesedet, probalj dolgozni magadon, az erzelmeiden. De mindenhez ido kell.

2012. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igaza van a másodiknak,innentől kezdve soha nem lesz meg a teljes bizalom.

Ugyan ebbe a helyzetbe kerültem,nagyon szerettem egy lányt aki megcsalt engem ,nagyon padlóra kerültem és tönkrementem egy 2-3 hónapra idegileg és az volt a legszebb,hogy én éreztem magam hibásnak és megbocsájtottam neki,ő volt életem szerelme,de azt éreztem,hogy máskor is megtenné én meg ugyan halálosan szerelmes voltam belé de bennem volt ,hogy megcsalt és a kapcsolat sosem működött normálisan tovább :(

Rá 3 hónapra én mondtam,hogy szakítsunk

2012. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a helyében gondolkodás nélkül repítettelek volna, hiába a több mint egy év. Biztos nem tudnék bízni benned újra.
2012. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ria6 ***** válasza:
100%

Mondjuk azt tehetnéd hogy 16 évesen nem iszol mint egy gödény egy buliba és akkor talán tudnád hogy mit csinálsz.

Nem csak 16 évesnek nem illik részegnek lenni, alapból egy lánynak nem illik mattra leinni magát ezt jegyezd meg, add magad, és egy ideig semmilyen buliba ne menj nélküle, tölts vele sok időt, és mindenek előtt SZERESD!!!! de ne úgy hogy isten tudja kivel henteregsz csuma részegen egy buliba mert az undorító.

Sok sikert

2012. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Hát már ne is haragudj de te egy ribanc vagy nem elég hogy már 16 évesen pasizol de még meg is csalod úristen én laposra vernélek.
2012. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet naív a hozzászólásom de 16 évesen mi számít megcsalásnak? Csók szex kézfogás petting?
2012. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!