Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor és hogy vehetném fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogy vehetném fel vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottam a barátnőmmel sulikezdés elején és az lenne a kérdésem hogy érdemes -e újra felvenni a kapcsolatot vele. Nem váltunk el haragban egyáltalán, rajtunk kivül álló okok miatt történt és így tartottuk a legjobbnak, per pill. De ettől függetlenül nagyon hiányzik és azóta nem beszélgetünk semmit nem is tartjuk a kapcsolatot szinte holott előtte minden napom ő róla szólt.. nem tudom ő hogy érez nem mutatja ki sose az érzéseit. Szóval mit tennétek ebben az esetben?

Ő másik városban lakik 150 km-re tőlem, ezt nem bírta! De ez tavasszal megoldódna... Vélemény?:(

17f most érettségizem és jövőévtől már akár leköltöznék



2012. nov. 19. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A távolság nem kéne hogy gond legyen egy kapcsolatban én Ukrajnába költöztem úgy hogy 1 éven keresztűl csak skypen tartottuk a kapcsolatot soha nem láttam élőben 1 évig én az interneten keresztűl ismerkedtem meg vele és nem volt gond 450 km gyerekkel együtt hogy elmenjek hozzá . Ha valaki akar valamit akkor eléri csak pénz kell hozzá.
2012. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!