Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Beleszerettem egy szépségbe de nagyon :$ beszéltünk is arról hogy milenne ha összejönnénk. Azt mondta, hogy nem akart mostanában"olyan"kapcsolatot. De közben meg oda van értem. Mivel vehetném le a lábáról 2 hét alatt hogy igent mondjon?

Figyelt kérdés
tegnap anyit bókoltam neki, mint eddig sohasenkinek :$
2011. jan. 30. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vegyél vissza a bókolásból mert sok lesz.
2011. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bókolj neki, mert a szépségek számára az nagyon unalmas.
2011. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két hét? Miért, megy a vonatod?
2011. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. okés ;)

2. nemértelek..:S attól mert valaki szép..miértnebókolhanték neki ?:Olegyek inkább bunkó vagy mi? :)

3.hát ha úgy vesszük akkor igen :$, mert úgy fogalmazott hogy 2 hét-en belöl megkapom a választ, hogy milegyen.. (=

2011. jan. 30. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó te kis naiv! Ez egy lekoptató szöveg.
2011. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ez tényleg lekoptató szöveg. Én is használtam sokszor, mikor nem akartam belegázolni valaki érzéseibe, de nem akartam hosszasan magyarázkodni sem.
2011. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"nemértelek..:S attól mert valaki szép..miértnebókolhanték neki ?:Olegyek inkább bunkó vagy mi? :)"


Nem, nem kell bunkónak lenned vele, hanem, hogy is mondjam, intelligensen légy vele pimasz!

A jó csajok megszokják, h rendszeresen kapják a szebbnél szebb bókokat, emiatt persze igazi hercegnőnek képzelik magukat, és ha ugyanezt kapják a következő pasitól, akkor a következő pasi is megy a "jó barát, haver, alattvaló pasi" kategóriába.

Tehát kb. viselkedj úgy vele, mint ha egy fiú haverod lenne, akivel ugratjátok egymást, és próbálj meg nem hasra esni a szépségétől.

2011. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen...(=legalább nem érintett olyan szarul a dolog..:(
2011. jan. 31. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!