Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hódíthatnám vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza volt páromat?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtünk az utóbbi időkben, szinte már nem tudtunk normálisan beszélgetni. Éreztem hogy eltávolodik tőlem és tudom hiba volt, de ezért is csak a viták voltak...nagyon féltem, hogy elveszítem. Most is ez volt, veszekedtünk mert féltékenykedett az egyik nagyon jó barátomra ( amire tényleg semmi oka nem volt, mert minden időmet inkább neki, a páromnak szenteltem ) én sírtam és rettegtem, hogy el fogom veszíteni. Sajnos a megérzés beigazolódott, mikor megkérdeztem szerelmes-e belém, némi gondolkodás után már határozottan állította hogy nem, már nem. Teljesen összetörtem, feladva minden büszkeségemet sírva könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el, ne engedjen el. De ő eltolt magától...és másnap sem gondolta meg magát.

Azt mondta jelenleg nem lát esélyt rá hogy valaha is újból kapcsolat legyen köztünk. Megkért hogy ne várjak rá, felejtsem el és dobáljak ki mindent ami tőle származik.

Nagyon szeretem, nem tudom így elengedni..hisz pár nappal szakítás előtt még hozzám bújt, azt mondta szeret és adott egy ezüst félszív medált...

Tudom sok gondja van, elég sok nélkülem is.. De nagyon félek, nem tudom mit tegyek..nekem Ő a mindenem..!



#szakítás #félelem #Hogyan hódíthatnám
2012. nov. 24. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor elengeded. Ő már nem szeret, ne akarj egy olyan kapcsolatban élni, ahol nincs szerelem a másik részéről. Tedd azt, amit mondott. Ha hiányozni fogsz neki, vagy rájön, hogy te vagy akivel fojtatni akarja, akkor majd keres ő. De ha megmondta, hogy ne várj rá, akkor minek akarod még kínozni magad?
2012. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Minden nap elmondta, hogy mit jelentek neki, hogy én jelentem számára az otthont és őszintén szeret.

Egyik napról a másikra nem tudom hogy múlhatott el minden :(

2012. nov. 24. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy mondta, még nem volt úgy. Nekem 14 hónapos kapcsolatomnak a nagy része hazugsággal telt. 3-4 hónap után, már nem volt szerelmes belém, mégis minden nap bizonygatta, hogy szeret. A végén nálunk is a sok veszekedés miatt bukott ki belőle a dolog, én pedig eléggé kiakadtam, hogy akkor hagyott volna akkor elmenni, mikor el akartam, és ne könyörögte volna vissza magát...

Szóval sajnos, van ilyen. Keress mást, erőltetni semmit se érdemes, arról nem is beszélve, hogy utána nem rettegnél, hogy ismét elhagy, ahogy korábban? Ez a kapcsolat már veszett ügy, ha újrakezditek, ha nem.

2012. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon félek

Már semmi esély nincs? :(

2012. nov. 24. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a vonat már elment.
2012. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!