Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak várakozáson kívül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak várakozáson kívül?

Figyelt kérdés

Páromnak írtam egy olyan sms-t,amit nem kellett volna. (Leírtam,h szexuális életünk katasztrófának élem meg, ezt enm bírom mivel én szedke fogamzásgátlt, mászkálok miatta nődokihoz, még sem jó nekem a szex.. :/) És én hülye szakítással párosítottam, amint elküldtem megbántam.. Mert nagyon szeretem és jót akarok neki! Mostanában teljesen kivagyok, volt rá példa,h hazamentem sulibl és csak úgy elkezdtem zokogni, jövőhéten megyek pszichológushoz is e-miatt...

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt, néha vannak viták,de amúgy jól megvagyunk. Mondta,h ő is észrevette,h nem oké a szexuális életünk,de várt, hát,ha oldódom ,mert alapból egy szégyenlős, kissé jeges ember vagyok, első barátom. Utána hozzátette lehet nem hülyeség a szakítás, mert,hogy valamiben más nézőpontok vannak, amik mellett mondjuk egész jól megvoltunk 10 hónapban és nem okoztak, max minimális problémát.E-mellett rengeteget csiszolódtunk egymáshoz. Nem hiszem el,h ennyire nem voltam rá hatással.. :( Hisz pl szülinapjára már hónapokkal előtte készültem , ki néztem a 2 tortát, amit sütni fogok, ajándéka is már hetekkel előtte megvolt... Igyekeztem kedveskedni neki sütivel, masszírozással. Bár hozzáteszem emellett elég hülye természetem is van, hamar megsértödök. :(

Én 22, ő pedig 27 éves.



2012. dec. 2. 08:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy elvileg a napokban fogjuk megbeszélni, addíg mind2-en gondolkodunk rajta, de én érzem és tudom, hogy nem akarom, hogy vége legyen..
2012. dec. 2. 08:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Huh. Ahogy olvastam a kérdésed, azt hittem, olyan 16 éves vagy. Egy kapcsolat minőségét nem az határozza meg, hogy milyen gyakran masszírozod, vagy hogy milyen tortát készítesz neki. Huszonévesen ennél kicsit mélyebbre kellene tekinteni.


Azzal nem viszed előre a dolgokat, hogy "katasztrófa a szex". Gondolkodni kellene, miért az? Lehet-e rajta javítani?

2012. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A masszírozást ilyesmit azért írtam,h szemléltessem,h igyekszem a kedvébe járni.Meg,h fontos. Emellett persze mind2-önk részéről meg van az odafigyelés,ha probléma van rögtön segítünk, ahol tudunk.


Hogy miért nem jó, azt beszélgettük már..

De nagyon szépen köszönöm a tanácsot!

2012. dec. 2. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Es az ilyen dolgokat NE sms-ben!
2012. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!