Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a férjeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a férjeteket ha az gyereket csinált a szeretőjének? (többi lent)

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok ,két gyermekünk van. A szeretője 28 éves és van egy egyéves lányuk akit most vallott be a férjem. De válni nem akar. Én viszont az őrület határán állok. Kérek véleményeket. Ez még megbocsájtható kategória?

2012. nov. 17. 17:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ezt is megbocsájtja. Én biztos nem tenném...
2012. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

NEM !!!

Ha nem volna gyerek, es ugy volna szeretoje, es tudsz rola, akkor es surgosen ki kellene dobni!

2012. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Na,ez már túlzás...az még egy dolog,hogy félrekalandozik egyszer-egyszer,az se szép dolog,de ha még gyereket is csinál a szeretőjének....azt már ne bocsásd meg neki!

Nektek van közös gyereketek?

Érdekes,az én párom is olyan,hogy egy időben akart tőlem gyereket,én akkor még nem,elhalmozott mindennel,de egyszercsak elkezdte megvonni tőlem a pénzt,és azt pletykálták,hogy szeretője van...mostanában már nem akar tőlem gyereket,,,lehet,hogy ő is felcsinált valakit? Ezek után ki tudja....

2012. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A megcsalást le tudnám nyelni, de a gyereket azt hiszem nem. De ezt egyedül te döntheted el, akarsz-e vele így tovább élni, 40 évesen még nincs késő új életet kezdeni.
2012. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
én a megcsalást sem tudnám lenyelni. kidobnám mint macskát szarni. 40évesen még lehetsz boldog, de ha vele maradsz nem leszel az. nem fogod tudni feldolgozni ezt a dolgot úgysem. legalábbis magamból kiindulva nekem nem menne.. válj el, és felejtsd el ezt az embert.
2012. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ha Te akarsz válni, akkor beadod a válókeresetet és kész. Mi az, hogy nem akar válni. Egyébként normális nő ilyenkor azonnal beadja.
2012. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Én megpróbálnám, de ha nem megy, akkor válás. Persze ehhez kell egy anyagi háttér. Azért döbbenet, ismered a csajt, kisgyereket? Férjed hogy adta elő? Legalább bánja a dolgot? Fizet oda gyerektartást?
2012. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Köszönöm. 2 közös gyerekünk van. Igen fizet neki gyerektartást, nem is keveset. Úgy adta elő, hogy "csak" kétszer voltak együtt :-) Még hülyének is néz...

De most azért mondja el, mert szeretné nevére venni a kislányt, aki jelenleg az anyja vezetéknevét viseli. Ismerem az anyját, közös társaságba voltunk másfél évvel ezelőttig, már értem miért tűnt el... Kész csoda, hogy eddig titokban tudták tartani, hiszen a férjem látogatta őket stb.

Sajnos függök a férjemtől anyagilag, de persze nem lehetetlen elkezdenem egy új életet. Túl nagy most a zavarodottság, ez egy teljesen friss dolog. Persze nagyon jól tudom, hogy azoknak van igazuk akik szerint azonnal hagyjam el.

2012. nov. 17. 17:58
 9/29 anonim ***** válasza:

Szépen kérlek, ne a GYIK-közösségre hallgass ilyen fontos, életet befolyásoló kérdésekben!


A másik: úgy látom, hogy azok a nők, akik 40 körül, vagy a fölött járnak, még egy ilyen esemény után sem kockáztatják a válást, hiszen akkor úgymond "parlagon" maradnának, önértékelési problémák miatt. ("Mit érek én egy 28 éves mellett?" pl.)


Mondom, ezt csak hallottam pár helyről, szóval Kedves Kérdező, ha igazán nőnek érzed magad, akkor ez nem tántoríthat el attól, hogy egy esetleges válás után éld az életed. Azt említetted, hogy nem akar válni? Van képe válogatni ezek után? Férfiként ilyenkor szégyellem magam a helyében is...

2012. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem várj kicsit, gondold át, de nagyon nehéz egyedül, nemcsak anyagilag is, hanem pl. ha gyerekért kell menni, egyik beteg, másikat vinni kell, szóval a logisztika is. Ne hamarkodd el.
2012. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!