Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit. Csinaljak? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit. Csinaljak? :/

Figyelt kérdés

mar 10 honapja szakitott velem a baratom,de meg mindig nem tudom tultenni magam rajta,probalok masokkal ismerkedni de nem megy :((

nagyon elvagyok mar keseredve,maganyos vagyok :/



2012. dec. 12. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:

akkor foglald el magad valamivel(hobbi) vagy valakivel(barátnők)

Nem tom hány éves vagy, de ha fiatal akkor ne keseregj, ne emészd magad feleslegesen.

2012. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

17 vagyok

elfoglalom egesz nap magam csak mikor este egyedul vagyok.akkor jon ki rajtam hogy milyen rossz nelkule

2012. dec. 12. 00:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért 10 hónap alatt már el kellett volna felejteni. De akkor így egyedül fogsz karácsonyozni? :(
2012. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát beszélgess fiukkal. Ha találsz valami jót és értelmeset, akkor rájössz hogy nem is veszítettél akkorát! :-)

2012. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia. Írj. :-D

majd én segítek. :-)


19/F

2012. dec. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

csaladommal meg legjobb barimmal karacsonyozok.

most volt egy srac akivel azthittem lesz vmi de nem :/

2012. dec. 12. 00:38
 7/10 anonim ***** válasza:
az egészben a legszörnyűbb hogy nem is tudja mekkora mély sebet hagyott benned.... de szerintem is foglald el magad mással, mármint más valakivel.
2012. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Probald meg az erzeseidet a felszinre hozni hogy ne csak a maganyod emessze fel onmagad! Probald meg a csaladdal reszletesebben tudani a fajdalmad! Vagy akar nezz szembe a fajdalmaddal alj ele es csak beszelgess vele kerd meg hogy segitsen neked atveszelni ezt az idoszakot! Beszelj vele hogy eleg ha csak kozossegi oldalon tartjatok a kapcsolatot vagy telefonon vagy szemelyesen ha ugy adodik!

De veletlen se konyorogd magad vissza! Neked legyen tobb eszed! Eldobott mint egy rongyot akkor hat harcoljon majd erted ha egyszer ugy adodna! Vissza terve probald meg melyebbrol felhozni a dolgokat vagy pedig kerj tole egy kis segitseget!

2012. dec. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit sajnálunk, az jó?
2012. dec. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tudja anyukám mennyire kivagyok miatta,szoktam vele beszélni meg voltunk pszichologusnal pont ez miatt hogy labilis az idegrendszerem,egyser jókedv máskor meg ....


hát ő pedig tudja hogy meg mindig...szoktuk találkozni,volt egy hónapja kb hogy ő megpróbálná újra tök beleéltem magam majd amikor találkoztunk volna lemondta mert dolga akadt.következő héten is lemondta,én meg úgy kiborultam hogy tiltottam fbrol,így legalább nem kell neznem ahogy masokkal enyeleg,meg ha érdekelnem úgy is felhivna hogy miért is tiltottam le.

2012. dec. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!