Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek mit csináljak? Szeretnék egy párkapcsolatot, de nem sikerül nem tudom magamhoz kőzel engedni érzelmileg a férfiakat .

Figyelt kérdés
Meghalt az anyukám januàrban végig néztem a teljes leépülését ő volt akit kőzel tudtam engedni magamhoz de mikor meghalt valami eltőrt bennem.Volt egy férfi akit megismertem de nem sikerült vele sem párkapcsolatot kialakitani nem tudtam magamhoz kőzel engedni.Hiába mondtam a miértet az okokat nem kellettem neki.Utána is voltak mással randijaim de nem sikerültek.
2012. dec. 11. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

én véleményem talán az, hogy felhúztál magad köré egy jó erős és magas falat és a tudat alattidban nem akarsz magadhoz közel engedni senkit...ennek oka talán az lehet, hogy ahogy írtad elveszítetted édesanyádat..:/

félsz, hogy megszereted az illetőt, de leginkább attól félsz, hogy el is veszíted...

hasonló problémám van képtelen vagyok magamhoz engedni valakit is, pedig velem nem történt az ami veled ...:/

én úgy gondolom, ha érzed, hogy Te saját magad nem tudsz dűlőre jutni akkor szakember segítségére lesz szükséged, én nem járok bár már elgondolkodtam rajta, hogy lehet jó lenne beszélni egy idegennel...

így elsőre ami a legjobb lenne, ha nem feszülnél rá görcsösen hanem valamit elkezdenél csinálni legyen az bármi ami leköt és érzed, hogy kikapcsol...ami regenerál...

nagyon nehéz időszak ez neked, és az is lesz ...

szóval szerintem törődj magaddal nagyon sokat és majd egyszer váratlanul történni fog valami, ugye amikor nem is számítasz rá...

az az ember aki hozzád való, ha nem is elfeledteti, de majd leköt aki mellett felszabadulsz és közel engeded majd magadhoz....az lesz az igazi :)

2012. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:

1-es válaszoló nagyon szépen leírta, én sem írhattam volna szebben.

De Adj esélyt magadnak, és másnak, adj esélyt magadnak h boldog lehess még, az nem baj ha nehezen engeded magadhoz közel a pasikat, szép lassan, akit érdekelsz az ki fogja várni, akit valóban érdekelsz.

Nem kell egyből beengedned az életedbe hanem szép fokozatosan.

2012. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ASOT ***** válasza:

És ahogy 1-es is írta, bocs h ezt írom de akinek nem hunyt el közeli hozzátartozója az is lehet ilyen zárkózott, és igen abból a falból szépen lassan le kell rombolni mindig pár centit.


Egyébként a másik amit te is tudsz, hogy nagyon sokan bumm bele mennek a kapcsolat kellős közepébe, és sokan csalódnak mikor kisiklik illetve a pasi vagy a csaj elhagyja őket.

Hamar beengedik az életükbe túlzottan megbíznak bennük és hamar beleszeretnek, és annál nagyobb lehet a koppanás.


Tudom ez nem sűrűn érdekel de már több embert is elvesztettem akik közel álltak hozzám, sosem könnyű de az ember talpra áll, csavar egyet a fején, és lehet kicsit olyan lesz mint Dr. House ergo néha egy se-ggfej, de olykor jó. :)

Ha csak otthon ülsz, és szomorú zenéket hallgatsz vegy szorongsz és gondolkozol a "MIÉRTEKEN" azzal csak rosszabb lesz.

Igen talán egy kívülálló segíthet ahogyan azt az 1-eske is írta.

Mert a közeli emberek csak vígasztalnának meg odabújnának hozzád meg simogatnának, ami nem mindig jó!


Ilyenkor olyasvalaki kéne aki megfogja szépen a kezed és ha azt mondod hagyjááááááál neeem akarook nem ééérteeed??

Akkor is kirángat otthonról, menni menni menni.----:)

2012. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-ES vagyok...igen ahogy az előttem író is írta, jó lenne ha mennél valamerre...
2012. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket sokat segitetetek nekem de éreztem hogy erre van szűgségem köszi :)
2012. dec. 12. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!