Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szombaton szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheHero kérdése:

Szombaton szakított velem a barátnőm és nem tudom elengedni mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és ez volt az első kapcsolatom és nem tudom mitévő legyek most hogy vége lett mert még szeretem és nem haragszom rá de ő már mással van és ez fáj a legjobban bármilyen tanácsot szeretettel várok

2012. dec. 13. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Trollkodd szét az e-mailjét, Facebookják, mobiltelefonját üzenetekkel. Szombaton szakított, de szerdán már mással van... hát "szép", mondhatom.
2012. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Közhelypuffogtatásnak tűnik és tudom hiszen velem is megtörtént már hasonló: az elején majdnenm belehülyül az ember de a legrosszabb amit tehetsz ha túl sokáig sajnálkozol rajta! Ilyen állapotban persze nehéz ezt elhinni de idővel ez enyhülni fog és el is múlik. Én nagy hibát követtem el annak idején hogy egyszer egy ilyen miatt sokáig visszahúzódó lettem, csak károm származott belőle úgyhogy ne tedd! Alig tudtam visszatalálni egy normális kapcsolatba és lett egy ugyanolyan jó csajom...

Szilveszterre kapd össze magadat, az ünnepek majd segítenek! Könnyebb lenne ha nyár lenne, de szerintem zárd le amint tudod és menj csajok közé...

Egy a lényeg, hosszú ideig ne sajnáld magad otthon és agyalj mert nagyon le tudja zúzni az embert!! Főleg így, hogy már mással van a csajod...fel a fejjel, csak előre nézz

2012. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A töményital a barátod. Szépen be leszel rúgva pár hétig egyfolytában, mint minden rendes férfi ilyenkor. Hívd fel a haverjaidat.
2012. dec. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a szivem miatt nem ihatok alkoholt :S
2012. dec. 13. 00:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Akartam írni a drogokat de a szíved miatt... Hát nem tudom barátom hogy mit csinálhatnál. Nekem is eddig egy kapcsolatom volt és kb ugyanez volt a helyzet a végén... Nekem másfél évig tartott kiheverni a dolgot.
2012. dec. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam akkora ökör hogy másfél évig kínozzam magam miatta...mint fentebb írtam, nincs más megoldás mint megerőszakolni magadat és előre menni...fejjel a falnak :)
2012. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Ez egy hosszú-hosszú folyamat lesz, ez egy ilyen állapot. Még ha tudatosan már elkezded tényleg lebeszélni magad, hogy már nem kell, attól még tudatt alatt szomorú maradsz miatta, amíg el nem jön az idő, amikor az egésznek lassan vége lesz. Maradj "egyedül" egy darabig, marhulj barátaiddal, csináld azt, ami szórakoztat és van kedved hozzá. Kitartást!
2012. dec. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit ellene, de ne is beszélj róla, még a baráti körben se, ha közös.

Idővel, majd túl leszel rajta.Találj valami hobbit, amivel elfoglalod magad.

2012. dec. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha vissza szeretnéd szerezni,akkor ne keresd se személyesen,se telefonon,sehol!Ha véletlenül összefutnátok az utcán vagy bárhol légy vele teljesen semleges,egy percig se mutassad,hogy bármennyire is meghat a dolog és szenvedsz miatta!

Én nemrég estem át ugyan ezen,mint most te és ezt tettem!Lehet kicsit furán hangzik,de féltékennyé kell tenni és mindent úgy kell csinálni,hogy megtudja!Szedj össze magadnak valakit és csináld nyilvánosan!

Addig amíg neked nem lesz senkid,te ott maradsz neki tartalékba és tudja,hogy ha azzal akivel van nem jön össze,akkor visszamehet hozzád!De ha rájön,hogy végleg elveszíthet,akkor lehet elgondolkodik és keresni fog!De akkor se add magad hamar!Érezze,hogy nem a játéka vagy!

Viszont ha ez nem jönne be,akkor nem érez már irántad sajnos semmit és akkor túl kell lépni rajta!

Én egy fél éve zongoráztam ezt végig,és nekem bejött,azóta sokkal jobb lett a kapcsolatunk,mint előtte!

Hajrá és fel a fejjel....:)

2012. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!