Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már úgy, hogy szenttül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már úgy, hogy szenttül hitted, hogy az ex-ednél nem találsz jobbat, de aztán mégis találtál?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, már egymás jelenlétét sem bírtuk elviselni. Ennek a lánynak a jó tulajdonságai (szex, intelligenciája) viszont azt súgják hogy még egy ilyet az életben nem találok...


Volt már veled olyan, hogy szakítás után úgy érezted, soha többet nem fogsz ugyanolyan értékes lányt találni, és mégis sikerült?



#szakítás #jobbat találni
2012. dec. 25. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"már egymás jelenlétét sem bírtuk elviselni."


Ahol ez van, ott nincs ez:


"Ennek a lánynak a jó tulajdonságai (szex, intelligenciája) viszont azt súgják hogy még egy ilyet az életben nem találok... "


és nem fogod értékesnek találni.


Mondom: ha a legfelső mondatodat nem írtad volna le, akor teljesen más kép jött volna át-de így, csak annyit tudok mondani:


Kamuzol. A kérdés: miért?

2012. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*akkor
2012. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nahhhh, Kérdező! Belebotlottál elsőre a nyelvészbe!

:D

2012. dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nincs okom kamuzni.


Kicsit újrafogalmazva:

Úgy hiszem, hogy soha többé nem fogok még egy olyan lányt találni aki ennyire művelt, akinek ilyen gyönyörű teste van és ilyen jó az ágyban, és ugyanilyen vonzalmat tud kelteni bennem.

Ugyanekkor együtt éltünk, de nem tudtuk egymás hétköznapi dolgait elviselni, nem tudtunk kompromisszumokat kötni. Teljesen más az értékrendünk. Pl én azt tartom hogy az embereknek szeretet és tiszteletet kell adni, megelőlegezve és meg kell próbálni megérteni azt aki rosszat tesz, ő pedig abban hisz hogy az embereknek előbb rá kell szolgálniuk az ő tiszteletére, és aki rosszat tesz az rossz és kész.)


Másképpen: ha az embereket mondjuk 10 szempontból jellemezzük, akkor 3-4 szempontból úgy érzem nem fogok jobbat találni (amely szempontok nekem nagyon fontosak) másik 6-7 szempontból viszont elhiszem hogy találok jobban hozzám illőt. Sajnos viszont amiben nem tudunk egyetérteni, azok tönkretették a szerelmünket, szét kellett költöznünk....


A helyzet hogy hibáztam sokat, nem sikerült javítanom a hibáim, ő is igyekezett, de mindkettőnk élete úgy nehezedett más okokból, hogy már nem volt türelmünk egymáshoz és az a vonzalmat, a bizalmat, mindent megölt. De ettől még (sajnos) azt hiszem, hogy ami szép és csodálatos volt vele, azt nem fogja felülmúlni más már senki. Belátom hogy nem tudunk közös jövőt építeni, de mégis (az önző részem) azt hiszi, hogy csak kevésbé különleges lány van a világon, és örökre bánni fogom a hibáim. Sajnos azt hiszem, hogy akárkivel is leszek a jövőben, nem tudom őt úgy szeretni, úgy odaáig lenni érte, ahogy ezért a lányért voltam... Sajnos ez az iszonyat erős vonzalom nem volt elég, hogy jól viselkedjek...


Ezért jött a kérdés, hogy volt-e már valaki aki hasonlóan érzett, de aztán rájött, hogy de igenis lehet jobbat találni, akivel boldogabb lett.

2012. dec. 25. 09:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Igy már teljesen más a leányzó fekvése kérdező:


"ő pedig abban hisz hogy az embereknek előbb rá kell szolgálniuk az ő tiszteletére,"


Az ilyen ember üres lelkileg és sívár, nem intelligens és a testével próbálja kifelé kompenzálni azt amit önmagáról is tud, és azt is, hogy ha kiderül róla, akkor mindenki elfordul tőle.

2012. dec. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Az ilyen ember üres lelkileg és sívár"


Egyetértek. De én is voltam ilyen, így tudom hogy lehet fejlődni... Ahogy ő most van, nem tudunk vonzódni egymáshoz a sok átélt konfliktus után, de ettől még úgy érzem a boldogságra legjobb lehetőségem tettem tönkre azzal, hogy nem sikerült megértőbben viselkednem vele... És kicsit féltem őt is mert nehéz eset nagyon...


Az alapkérdés továbbra is: volt hogy azzal a gondolattal keltél-feküdtél, hogy az "igazit" vesztetted el, és aztán még is találtál egy "igazibbat"?

2012. dec. 25. 09:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Te találtál nála "igazibbat"?:D
2012. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó ne köss bele :) azért tettem időzőjelbe, mert pont ezt az ellentmondást akartam jelölni.

Volt-e már olyan, hogy azt érezted ő az igazi, de aztán rájöttél hogy de nem, mert találtál valakit aki felülírta ezt a korábbi leányzót és örültél hogy szakítottál a korábbival mert végül egy boldogabb kapcsolatba kerültél....

2012. dec. 25. 09:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan fiú, akiről azt hittem, hogy nem fogja überelni senki. 3 és fél év telt el azóta, és nem is találkoztam senkivel, akibe beleszerettem volna. Azt viszont tudom, hogy egyszer majd lesz valaki, aki jobb lesz nála. Ahogy említetted, ennek a lánynak is vannak rossz tulajdonságai. Lehet, hogy egyszer egy olyannal fogsz találkozni, akinek meglesznek ugyan ezek a jó tulajdonságai, és azok a rosszak amiket felsoroltál, hiányozni fognak belőle. :)
2012. dec. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mi közöd Tőle ***** válasza:
BÁRMELYIK embernél lehet egy százszor jobbat találni. Ezt ne feledd. Nem olvastam végig a válaszokat, de rövidre zárva ennyi a történet. Én is hittem ugyanezt, mint te egy lányról, akivel szakítottunk. De aztán láss csodát néhány kalandosabb év (3év) után most találtam egy sokkal jobbat.
2012. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!