Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nektek milyen volt a legfájdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt a legfájdalmasabb/legviccesebb/legmeghatóbb/legdurvább szakításotok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem mindegyikből jutott sajnos..


Legfájdalmasabb: 3 évig együtt voltam vele, majd a szülei munkát találtak külföldön így elköltöztek.. Nagyon szeretem, de mivel nem tudtunk volna találkozni így vége lett..


Legdurvább: Szakítottam vele, majd összejött a legjobb haverommal bosszúból. A legdurvább benne, hogy csak azért, hogy engem ezzel bosszantson..

17f

2013. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fospuska ***** válasza:
100%

a legviccesebb,mikor még suhanckoromban az egyik srác egy társaságban mutogatta többek közt nekem a csajom fényképét (pont egy olyat,amiről én voltam levágva...:D),hogy a hét végén megy vele 2 napra a nyaralójukba balatonra és a csaj a palijának ma mondja meg,hogy nem lesz itthon hétvégén,mert a nagyszüleihez mennek. délután mentem a csajhoz és tényleg. :D megvártam,míg végigmondja a sztorit,aztán megkérdeztem,hogy véletlen nem x.y.-nak hívják-e a nagypapit,mert nekem elég fiatalosnak tűnik és nem is tudtam,hogy a nagyiék átköltöztek zamárdiba. volt némi zavar,de szó nélkül ott hagytam.:)

hát hiába,balatoni nyaraló, apu kocsija akkoriban mindent vitt.:D

2013. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legfájdalmasabb? Tegnap történt.

Discoba vagyunk, elhagytuk egymást, ő meg megvádol hogy bepasiztam, meg mindenki össze-vissza k.rt engem. Azt mondta, hogy ez így nem mehet tovább, szakítsunk, mert ennek vége. Aztán pár mondat után közöltem, hogy anyám alkesz, azért van az, meg ez..Utána már hízelgett, de csak azért, mert elmondtam neki. Ha meg nem mondom el, esetleg szerencsére nem lett volna ilyen problémám, akkor kidobott volna mint macskát sz.rni a hülye gondolkodása miatt (mert hogy még csak rá se néztem senkire, nem hogy megcsaljam, de mivel amúgy is mindig neki kell, hogy igaza legyen, felesleges lett volna magyarázkodnom..)

Pedig azt hittem, hogy jól megvagyunk..

2013. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Egy nő válasza:
Én 13 év után kellett hogy átéljem a szakitást. 15 voltam amikor összejöttünk,volt minden idövel, eljegyzés együttlakás.Nos igaz a mondás hogy lakva ismeri meg az ember egymást.Miután összeköltöztünk minden más lett.Bele szóltak a szülei,civakodás volt a pénzen.Majd úgy gondoltuk nekünk ez nem megy.Ö elment külföldre,csak érdekes módon ott meg olyan szerelmes lett belém.Kérte hogy kezdjük újra,megváltozik,el akar venni,hagyjam ott a pultos melóm.Megtettem,ö haza jött.Újra összeköltöztünk,majd 3 hónap után kiderült hogy van valakije :( Azóta azt is dobta,majd egy másikat is.Most pedig egy házas asszonykával titokban kapcsolatban van. Lassan 5 hónapja hogy szét mentünk,de mai napig nem hevertem ki.Az is rátetöz hogy nekem ö volt az elsö mindenben!! Ennyi volt 13 év...
2013. márc. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!